Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kb mennyi pénzt érdemes vinni...

Kb mennyi pénzt érdemes vinni a vizsga felügyelőnek és az oktatónak forgalmin?

Figyelt kérdés
tudom soha senki nem csinált ilyet... szoval?

2023. júl. 7. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10. Igazad van. Én négyszer futottam neki, mert annyira könnyű volt. Tudod vannak emberek, akik mindenféle számonkérést könnyedén vesznek, mások meg betegre izgulják magukat. Akinek a természete ilyen, annak a hátul ülő utas nehezíti meg a dolgát.
2023. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Mi nehéz? Az nehéz, hogy van egy kvóta amennyi tanulót egy biztos átengengedhet egy nap, ha ez megvan akkor te vezethetsz tökéletesen, meg fogsz bukni, mert a biztos látni fogja a fantom gyalogost aki ott se volt. Ha esetleg csúsztatsz valamennyit, akkor lehetőséget kapsz beleférni ebbe kvótába. Ott ahol én vizsgáztam, ott a tanulók 50%-a megbukik, teljesítménytől függetlenül, de elsőre szinte protokoll a bukás ha nem fizetsz.
2023. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12. Nem hinném, hogy ez elvárás lenne. A tömegközlekedésben is él egy ilyen, hogy norma van.

Ez fű alatti és létező. Akkor is, ha guta üti meg az énelsőreátmentemmitkellezenhisztizni válaszolókat.

Ha nem ismernék, Pethő Attilát, vagy bárki más szakoktatót is megvágnának, ha olyanjuk van.

2023. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Arinhun válasza:
Kedves kérdező sikerült esetleg? Hogy ment az egész? Sajnos létező jelenség igen is ez az (ösztönzés) ahol vagyok autós iskola találkoztam 1-2 vizsgázóval akik buktak,nekik konkrétan a végén ajánlották fel ha esetleg lapul kis (ösztönzés)akkor sikeres lehet. Oktatóm meg mondta hogy itt nálunk 6-7 vb van 3nem fogadja el a többi meg ha nem adsz min 40 ezret akkor fix bukó. Kollégáimal beszéltem 10/7 fizetett, baráti körből is 10/9 adott. Akárki hiszi akárki nem ez mai napig létező dolog. Hétfőn vizsgázom de megmondtam nem vagyok hajlandó fizetni. Meglatjuk mi lesz.
2023. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 Neked hogy sikerült?
2023. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kinél mi újság?
2023. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!