Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Annó ez bevett oktatási...

Annó ez bevett oktatási módszer volt?

Figyelt kérdés
Apám 85ben vizsgázott, és azt mesélte, hogy annó az oktató úgy tanította az emelkedőn való elindulást, hogy elkérte a tanulóvezetők karóráját és azt az autó kereke mögé tette. Ha az emelkedőn hátragurult akkor reccs. Mégis milyen jogon kobozzák el a diákok értékeit? Durva lenne, ha még ma is ezt csinálnák a 100ezres telefonokkal.

2023. júl. 7. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez sem bevett szokás nem volt soha, sem meg nem történt.

Apád lódított egyet, ahogy sok minden másban is.

2023. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

"elkérte a tanulóvezetők karóráját"

" kobozzák el "

Ha ez a kettő Nálad ugyanazt jelenti, értelmezési gondjaid vannak.

2023. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért ezt az oktató szívná meg, pontosabban az autója.

Mert akkor nagy gázzal kéne indulnom, meg majdnem leugrani a kuplungról biztos ami biztos alapon.

Amúgy szinte nyugiba, alapjáratot alig emelve is el lehet finoman indulni, ha van idő megcsinálni..

2023. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Apád lódított egyet, ahogy sok minden másban is. -Talán lódított, de azt semmi esetre sem állíthatod, hogy sok minden másban is.


Azért ezt az oktató szívná meg, pontosabban az autója. - A kötelező sorkatonaság alatt szerzett jogosítványt, akkoriban nem privát oktató volt privát autóval. Legfeljebb az állami flottát amortizálta.

2023. júl. 7. 15:39
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Be.
2023. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"de azt semmi esetre sem állíthatod, hogy sok minden másban is"

Pedig egyértelműen ezt állítottam.

2023. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen olyan szinten nem volt, hogy kb az is kétséges, hogy egyetlen esetben megtörtént volna.

A tanulók többsége az MHSZ tanfolyamokat választotta, az lényegesen olcsóbb volt ellenben a sikeres forgalmi vizsga után hónapokon belül megérkezett a katonai behívó is

Százalékosan sokkal kevesebben akartak jogisítványt, sok családban bem volt autó, nem volt mit vezetni, minek a jogsi?

A tanulók a vezetést rutinpályákin kezdték, ott volt kiépített emelkedő, és nem kértek el az oktatók személyes tárgyakat, hogy azzal inspirálják a tanulókat.

Az MHSZ-nél viszont megtehették, hogy a nekik nem tetsző egyéneket kiszórták a tanfolyamról

Az ATI-nál, saját pénből bukdácsolhatott a vizsgán, az MHSZ a honvédségnek képezte az utánpótlást, onnan elküldhették a tanulót, akár olyan indokkal, hogy szemüveges, gázálarcban nem tud majd vezetni, vagy kerek-perec megmondták neki, hogy nincs idő kivárni, mikor vizsgázik le, Kresz bukott, viszlát

2023. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem 2007ben a 7days-emet tette a kerék mögé az oktató. Hát nyilván hátra gurultam így ugrott az ebédem.
2023. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most a kérdező gyártott egy kamu sztorit, hogy legyen mire kiírni egy kamu kérdést. Remek.
2023. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

VAgy apád hazudik vagy te.

Én is akkor vizsgáztam és ilyet még hírből se hallottunk.

2023. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!