Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek hányadikra lett meg a...

Kinek hányadikra lett meg a forgalmi vizsgája?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre.
2023. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikra. (Az első 2 alkalommal elizgultam - olyan idi*ta hibákat követtem el, amiket sem a gyakorlóórákon, sem az azóta eltelt években)
2023. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem negyedikre. Elsőn elrontottam a parkolást. Másodikon nem néztem be egy jobbkezesbe. Harmadikon végigvezettem a vizsgát, de a végén közölte, hogy ez 12 hibavonal lett, így bukta. Negyedikre átmentem.
2023. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre, parkolóba beálláskor 3x fulladt le a motor. Egy fillért nem adtam a vizsgabiztosnak.
2023. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Elsőre, fizettem, nem volt kedvem szórakozni, pénzben is olcsóbb volt mint a plusz órák és a vizsgadíj, meg ugye idő = pénz
2023. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét kategória elsőre, kenőpénz nélkül, szerintem le is szedték volna a fejem, ha megkérdezem, szokás-e.
2023. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
#5 Több pénzbe fog kerülni bármely baleseted, mert úgy ülsz volán mögé, hogy egy forgalmi vizsgán nem tudtál volna átmenni. Gondolom a forgalmi vizsga stresszelt, de amikor vezetés közben tiéd a felelősség, te tervezed az útvonalat fejben és esetleg az utasok is beszélgetnek a közeledben, szól a rádió, akkor meg megy? Na, persze. Aki a forgalmi vizsgán nem tud tökéletesen menni, az vizsgán kívül több mint valószínű, hogy katasztrofális. A forgalmi vizsgából minden tényező ki van iktatva, kb. laborkörülmények között vizsgálják, hogy ismerős helyen 50 percig tudsz-e figyelni. Gratulálok, hogy neked ez csak kenőpénzzel ment.
2023. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre kenőpénz nélkül. Biztos volt hibám, de nem részletezték.
2023. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%

7: nagyon jól vezetek, de köszi az aggódást. Egyrészt az oktatóm is mondta, hogy nagyon tehetséges vagyok, másrészt direkt több órát vettem (55) hogy minél több dologgal találkozzam úgy hogy ott az oktatóm, harmadrészt a vizsgán fizetés nélkül is átmentem volna, az oktatóm konkrétan azt mondta, hogy nem tudott volna megbuktatni a vb akkor sem ha akar. Ettől függetlenül én nyugodtabb voltam bebiztosítva.

Az meg hogy te miket feltételezel az egyrészt nem érdekel, másrészt ismeretlenül eleve nevetséges, csak azért írtam ezeket le, hogy lássa más is milyen általánosító hülyeségeket beszélsz.

2023. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
#9 "Nagyon jól vezetek" "tehetséges vagyok" és én beszélek hülyeségeket. :D
2023. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!