Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek hányadikra lett meg a...

Kinek hányadikra lett meg a forgalmi vizsgája?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 09:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
10: ülj be mellém valamikor haver, utána nyugodtan mondhatod a magadét. Várlak szeretettel az anyósra, írj privátot!
2023. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre, 5-6 hibaponttal ha jól rémlik. Párhuzamos parkolásnál nem álltam elég közel a padkához, egyszer lefulladtam, ilyen apró hibák becsúsztak. Szerencsére semmi olyasmi ami azonnali bukást jelentett volna.
2023. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
#11 Pont eleget mondtál ahhoz, hogy én az életbe be ne üljek olyan autóba, amit te vezetsz. :D
2023. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
13: Akkor kívánok neked további jó fröcsögést, látatlanban :)
2023. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
#14 Azt magyarázd már el nekem, hogy az én látatlan fröcsögésem miben másabb annál, hogy te szintén bármi kézzelfogható alap nélkül itt ajnározod magad? Ha beülnék melléd, és utána elmondanám az őszinte véleményem, akkor el tudnád fogadni? Ugye, hogy nem? Mert ugye te tehetséges vagy. :) Én legalább nem állítok magamról ilyen f*szságokat, sajnos nekem a pórnéphez hasonlóan meg kellett TANULNOM közlekedni, de te ugye tehetséges vagy. :D
2023. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
(Mondjuk nem volt 55 óra a B jogsi, azt hozzáteszem.)
2023. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Harmadikra.


Először tél volt és nem látszódott a felfestés, én meg idegességemben nem emlékeztem, hogy akkor abból a sávból merre kanyarodhatok a kihalt úton és rossz felé fordultam, azonnal meghúztak.

Másodjára majdnem végig értem, amikor észrevettem, hogy az utolsó szakaszon rossz sávban vagyok és onnan nem fogok tudni felkanyarodni, ezért gondoltam, hogy még gyorsan besorolok, de sajna éppen beleértem a záróvonal elejébe, rögtön megbuktam.

Harmadjára meg már az esélytelenek nyugalmával lexartam mindent, és olyan lazán vezettem végig, hogy legnagyobb meglepetésemre simán meglett.


Azóta is utálok vezetni.

2023. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik.
2023. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vezetek, de szerintem simán megbuknék ha most vizsgáznom kellene. Egyébként egy vaddisznó elütésén kívül semmi problémám nem volt még, de az ilyen elkerülhetetlen.
2023. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%

Elsőre.

Eszembe se jutott volna olyan szégyent hozni a fejemre, hogy lefizessek bárkit is.

(Nem hogy még itt büszkélkedjek vele...)

2023. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!