Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy legyen önbizalmam forgalm...

Hogy legyen önbizalmam forgalmi vizsgához 3 bukás után?

Figyelt kérdés

Nem sikerült a 3.forgalmi vizsgám.

Őszintén szólva az elsőnél nem mentem egyből jobbra ahol kellett volna ott húztak meg.

Éreztem eleve hogy bukta lesz..Nemis akadtam ki..


Másodiknál levezettem szakadó esőben alig látva valamit 40 percet,mire a végén sajnos egyirányú útról balra kikanyarodva, középről hajtottam végre az előttem lévő suzukis után ahelyett hogy balról mentem volna ki..magamat se értettem miért.


Most a harmadik nagy hibám hogy nem néztem el egy jobbkezesbe ahol nagyon kellett volna :/


Az oktatóm kivan bukva már..engem pedig marhára megvisel mivel 3.jára mentem úgy el hogy ebből 2x éjjeleztem a beteg gyerekkel,egyszer meg nemtudtam aludni az izgalomtól csak 4órát..ráadásul fizetésnélküli szabikat kell kérjek..szóval így ezek után engem is persze megvisel..


Nemtudom érdemes e még próbálkoznom..kicsit magam alá kerültem.

Oktató nem mondd semmit kész vicc hogy ő majdnem jobban kivan akadva mint én. Azt mondta ha 5.re se akkor mehetek pávra aztán csinálhatjuk örökké a vizsgákat -_-

Nemtudom mit csináljak..bennem van a félsz mivan ha a 4.se jön össze de leginkább ha az 5.?

Egyébként 52 órát vezettem le.


Ami még talán fontos lehet nem kéne vezetnem vizsga előtt közvetlenül 1 órát?:/

Magam is nehezen tudom mi okozza már a hibáim valójában..



2023. nov. 16. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

Jajj kérdező, ne érdekeljen, hogy hány vizsgaalkalmad volt már.

Ha a PÁV-on átmész, akkor azt jelenti, hogy alkalmas vagy a vezetésre.

6. alkalommal pedig már illemből is átengednek, ha nem csinálsz hatalmas baromságot :D Egyik barátom is volt PÁV-on, aztán csont nélkül átment hatodjára. Ez már több, mint 10 éve volt és azóta is vezet. Én simán beülök mellé az autóba, nagyon dinamikusan vezet.

2023. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Kedves 15ös ajkán nincs is vizsga😏🤣 veszprémben már igen;) ..és mint írtam nem ezzel van/ volt a gond!


A rendes válaszokat köszönöm 😊 hamarossan nekifutok a 4.nek

Nyilván nem szeretném feladni..csak persze könnyebb lett volna régen letenni mikor nemvolt ennyi stresszhelyzet :/ de akkor meg pénz nem volt😅 úgyhogy marad ez így ilyen formában.

Reméljük meglesz.


Vettem még 5órát +sokat nézem az utca képeket ahol járni szoktunk,mindent megpróbálok jól csinálni majd.. ;)


Köszi mindenkinek!

2023. nov. 22. 20:04
 23/23 anonim válasza:
Hogy sikerült?
jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!