Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, akik...

Van olyan ismerősötök, akik idősebb (60+) korban szerzett jogosítványt? Hogy ment neki a vezetés?

Figyelt kérdés

dec. 22. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Egy holgy ismerosom 65 evesen nyert egy kocsit, tanult vezetni. 100 ora utan nem volt kepes a savjaban maradni, siman atsodrodott a szemkozti savba, ha az oktato nem nyul bele, ott halunk a tanker kamion orran. Hatul ultem a kocsiban vegig halalfelelelemben. Szerintem kar eroltetni.
dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érzék kérdése. Nekem is évekig tanult megtanulni nem csak vezetni, hanem közlekedni is, pedig fiatal fiú voltam, csak éppen nem sok affinitásom van hozzá. Be kell ülni az öreg néni mellé egy kellően bunkó öreg bácsinak kiabálni, aztán idővel majd megtanulja.

Vagy azt kell csinálni, mint amit nagyapám csinált, amint nagyanyámnak jogsija lett, eladta a ladát, és csak traktor volt a háznál. :D

dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik rokonom 40es eveiben szerezte meg a jogsit, vett egy autot, par ev mulva lecserelte, majd csak ugyan azt az autot vezette 30 evig.

Tudott vezetni, de csak jobban a kornyeken autozott, foleg hogy most joval nagyobb a forgalom mint a 90es evek elott volt.

A sajat autojan kivul maset nem vezette, meg a parja autojat sem akarta vezetni

dec. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!