Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akinek sokadjára sikerült a...

Akinek sokadjára sikerült a forgalmi vizsga, szerintetek elsőre, másodjára miért nem sikerült? Mi volt a hiba?

Figyelt kérdés
jan. 1. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az agyonizgulás, ami elvette az energiát a koncentrációtól.

Meg a szerencse illetve annak hiánya.


Harmadjára már az esélytelenek nyugalmával csináltam, lazán meglett.

jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

6-ra sikerült.


Kispéciztek, néhány embert kiválasztanak akiket lehúznak.


kizárt volt hogy 4-ben is hibáztam, 1-et elismertem de a másik 3 szívás volt, elküldtem volna a halál f**aszára a vizsgabiztost a legszívesebben.

Mennem kellett volna valami szigorított pszichológia vizsgálat szerűre is.


kikértem a végén az összes eredményemet mondtam h ezt nem akarom elhinni, vagy feljelentem őket vagy kiadják az eredményeket.


Elmentem másik iskolába, ott is megmondták h ott szarrágók, elsőre átmentem.


Visszaadtak az előző helyről 50.000 Ft-ot is, mert feljelentettem őket.


elhiszem h van aki tényleg balf**asz de nem voltam az.


Az oktatómat el is küldtem a büdös francba h b**asszák meg szó szerint.

jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt KIELÉGÍTŐ a tudása.
jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Elsőre nem kentem.
jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Én nem fizettem elsőre sem és másodjára sem. Maximálisan az én hibám volt, hogy magbuktam. Túlizgultam magam, végig hallottam a saját szívverésem, remegett a gyomrom és a kezem is. És benéztem egy jobbkezes utcát. Félreállítottak és meg is buktam. :D


Másodjára úgy mentem, hogy leszarom, már tudom mi a legrosszabb ami történhet. Lazán átmentem.


Mondjuk sokat segített, hogy a második vizsgabiztos nem az a múlt rendszerből ittragadt direktbe kötekedős ember volt, hanem végig poénkodott és elbeszélgettünk. Nála egyáltalán nem voltam ideges.

jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# de jó neked, nekem pontosan olyan embereket dobott a gép mindig...
jan. 1. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3. sikerült


1. eset az a vizsgabiztos volt, aki pár héttel korábban csak engem nem bírt megbuktatni rutinon, a másik 5 tanulót elkaszálta aznap. Kb. a bosszú kategória volt, hírhedt volt abban az időben.

2. eset simán elizgultam és elbénáztam. Nem voltam hozzászokva a bukásokhoz

3. alkalommal csont nélkül, könnyedén meglett

jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudok nyilatkozni, mert nekem minden rutinom és forgalmim elsőre meglett. Nem vagyok egy stresszelős típus. Motoron legnyugisabb 1 órám a forgalmi vizsgám volt, annyira lazán előtte és azóta sem vezettem.

Viszont, a hibavonalak érdekesek. Amikor a B jogsit csináltam, a teszkó parkolóból kitolatva nem indexeltem, és nem is értettem, mit mutogat óvatosan az oktató mellettem. Nem húzták be a hibavonalat rá.

Motoros forgalmin kaptam vagy 5 hibavonalat, mondta a vizsgabiztos, hogy a fele azért van, hogy ne bízzam el magam, de amúgy későn indexelek. Én is éreztem, hogy mindig később rakom ki, mint az előttem haladó, viszont ha meg hamarabb rakom ki, akkor megtévesztő lett volna, hogy majd az utca végén akarok kanyarodni, vagy a kereszteződés előtti gyártelep nyitott kapuján tervezek-e behajtani. Ezt amúgy a mai napig nem tudom, hogy kéne kezelni, általában úgy vagyok vele, hogy amint nem megtévesztő, mihamarabb kirakom az indexet, de az a mihamarabb néha nagyon nincs hamar a kanyar előtt. Én megbuktattam volna magam. :D

jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt osztálytárssal beszéltem egyszer, akkor 7 bukáson volt túl. Ő egyszer azért bukott, mert hosszú időn át túl lassan haladt. Egyszer meg azért, mert túl gyorsan ment. Pont aznap reggelre esett pár centi hó, ő meg ezt nem vette figyelembe, és relatív gyorshajtás lett.

(Néhány év múlva láttam egyedül vezetni, szóval végül meglett neki.)

jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szétizgultam az első hármat. Ráadásul az elsőben kifogtam a Ceglédi rém néven ismert vizsgáztatót, aki minden szarba belekötött. Még a kollégái,és az oktatók is utálták, nem véletlenül. A másodikban totálra elcsesztem a stressz miatt, a harmadikra meg kipontozott a manus apró hülyeségek miatt. Az oktatóm azt mondta, te nem vezetni nem tudsz, hanem vizsgázni. ;-)
jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!