Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért buktattak meg?

Miért buktattak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Targoncás vizsgázni voltam, elmélet simán ment, meg további kettő kategória (3312, 3313). A vezető üléses nem sikerült (3324). Felültem rá, a kéziféket nehezen tudtam kioldani. A villát magam felé billentettem, hogy víszintbe legyen a villa. Kezdtem már volna ráálni a palettára (még nem mentem alá), erre elkezdi a vizsgabiztos, hogy tejesen döntsem magam felé. Alámentem a raklapnak elsőre nem volt jó korrigáltam, majd elkezdtem magam felé dönteni. Erre elkezdi, hogy tegyem le álljak hátrébb és állítsam le a motort. Én is meg többen is értetlekedve néztük, hogy ez miért. Mit ronthattam el, mire nem figyeltem oda?



jan. 10. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őt kellett volna megkérdezni.
jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csúsztattad oda a deákferencet a zsebébe
jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ellenőrizted az ellenőriznivalókat mielőtt felültél?

Konkrétan mi nem volt jó elsőre, mit kellett korrigálni?

jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vizsgabiztos elsőre szívatott. A raklap alá csak úgy tudsz állni, hogy vízszintesen van a villa, neked meg azt mondta, hogy döntsd meg az egész emelőszerkezetet? Akkor hogy mész alá felfele álló villákkal? Ezen felül meg az emelés nem azzal kell kezdeni, hogy megbillented magad fele, hanem először megemeled, majd aztán billented.
jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért azt ne feledjük, hogy egy kezdő, aki esetleg alig pár percet gyakorolt a vizsga előtt, nem feltétlen tudja jól felmérni a villa helyzetét.

De azt is simán el tudom képzelni, hogy amikor korrigálnia kellett, nem nézett hátra tolatás közben. Mifelénk az például azonnali bukás, akkor is, ha csak 10 centit tolat a delikvens.

- Négyes

jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!