Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a horibilis...

Mit gondoltok a horibilis üzemanyag árakról?

Figyelt kérdés

Nevetséges...95-ös közel 360Ft

Drágul a busz is... Mikor lesz vmi? Mikor fog vki vmit tenni?

És az a legviccesebb hogy a munkahelyemen 100-as versenybenzint tankolok fix 360-ért...


2010. dec. 10. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor lesz ennek a majomkodásnak vége. Elegem van a pénzemberekből.
2010. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nevetséges... Hát én nem nevetek... Ebből van a legnagyobb bevétele állambácsinak. A mi országunkban a legdrágább a benzi, és a legalacsonyabbak a fizetések is... Ez egy ilyen ország...
2010. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát ezt azért nem mondanám: "A mi országunkban a legdrágább a benzin" - Németországban most 1,49 Euro, ami azért valamivel csak több, mint 360 ft!
2010. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó:

Németországban a takarítónő is 500e Ft-t visz haza.


Én is kíváncsi vagyok mikor lesz ennek vége, mert elég idegesítő, és csodálkoznak ha minden fiatal elmegy külföldre.

2010. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mindenki túldramatizálja, pedig 2000-ben a fizetésekhez képest több volt! Köszönjétek elkúrós Gyurcsánynak, ha nem k*rja el, akkor 20% lenne az ÁFA, azaz 4%-kal olcsóbb lenne. Az 360 Ft esetén 15 Ft. Nem sok, de a semminél több.

A fogyasztási adót viszont azért nem érdemes csökkenteni, mert még most is sokan kényelemből és nem szükségből autóznak.

Sajnos arra még nem találtak megoldást, hogy a szükségből autózók megkapják 250-ért, míg a kényelmi autósok és a luxuskocsisok 500-ért.

2010. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy nem kell a budira is kocsival menni... Van mindenkinek lába, tud vele gyalogolni, meg biciklizni. A kocsit meg csak akkor veszi elő, ha hosszabb útra megy.
2010. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

21:39-es: EZt meg honnan veszed? "Németországban a takarítónő is 500e Ft-t visz haza. "


Én mérnök vagyok 410 Euro bruttoval, de rengetegen dolgoznak 400 Euros fizetésért. Ezen kivül ismert az 1 Euro-s munka is, ami azt jelenti, hogy 1 Euro órabért kapnak az emberek - ami azért havi viszonylatban nem annyira sok (22 x 8 x 1 euro = 175 Euro összesen!)


Ne azt hidd el, amit egyesek mesélnek, én itt élek, igy tudom.

2010. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ma 21:53-as: hallottál már olyarol, hogy valakinek kell a kocsi a munkába járáshoz? Aki nem Pesten lakik, hanem egy kisebb vidéki városban/faluban, az mivel járjon be? Ott ugyanis nincs tömegközlekedés, söt helyben munkalehetöség se.
2010. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Bocsi, én mikor ilyesmiről beszéltem kint élő ismerőssel, ilyen információkat kaptam.

Akkor ha nekem hazudtak akkor én is.

De szerintem azt el lehet ismerni hogy kint mégis barátibb viszonyok között lehet élni mint itthon.

2010. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"ma 21:53-as: hallottál már olyarol, hogy valakinek kell a kocsi a munkába járáshoz? Aki nem Pesten lakik, hanem egy kisebb vidéki városban/faluban, az mivel járjon be? Ott ugyanis nincs tömegközlekedés, söt helyben munkalehetöség se."


Így van. De azért még mindig ők vannak kisebbségebn. A többség a "budira is kocsival jár" típus...

2010. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!