Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a critical...

Mit gondoltok a critical mass-ről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Magamutogató majmok!!! Egyszer láttam őket, úgy kellett rájuk ordítani, hogy enged már el az autót, ha neki van elsőbbsége!!!
2011. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy felvonulás a millió közül. Semmivel nem rosszabb vagy jobb a többinél.
2011. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy felvonulás a millió közül"


Tetszik ez a hasonlat, nincs is bajom a bringásokkal, de nekem a magamutogatás és a "kizárólag az én nézőpontom fontos" hozzáállás miatt egy másik nagy port kavaró felvonuláshoz hasonlítanám őket...

2011. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

"úgy kellett rájuk ordítani, hogy enged már el az autót, ha neki van elsőbbsége!!!"

Egy rendőrség által kísért felvonuláson neked maximum kuss van, és nem elsőbbséged.

Csak gondoltam szólok.

Nem, nem soha nem kerékpározom, csak elegem van a magadféle "autóm van én vagyok az istencsászárkirály, mindenkit leordítok" majmokból.

2011. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
He? Nincs is autóm :D bicajos vagyok, csak nem csatlakozok ilyen felvonuláshoz. Gyalogosként közlekedtem és ott láttam, hogy a vezetők szó szerint ordítottak, hogy engedd már el az autót, ha neki van elsőbbsége!
2011. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mármint a felvonulás vezetői, ha nem volt elég világos.
2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
SZóval nagyon aranyos vagy, hogy nem is ismersz, de rögtön lemajmozol :D
2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nah...Hát én is teljes mértékben egyetértek Veletek.Spec. én szívem szerint padlógázzal behajtottam volna közéjük:D
2011. szept. 26. 17:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Nah nah, pont az lenne a lényeg, hogy autósok és biciklisek tudjanak együtt közlekedni.
2011. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem is vontam kétségbe.Elég primitíven fogalmaztam,ezért a félreértés elkerülése miatt kifejtem bővebben.

Természetesen nem küzdök a bringások ellen.Nem is várok a csodára,miszerint egy szép napon eljön az idő,amikor a biciklisek szemeket növesztenek a tarkójukra,hogy lássanak hátrafelé is és minden bringás kívülről fújja a KRESZ-t és azt zseniálisan alkalmazza.Ettől aztán én is kiváló módon közlekednék és mindenki boldogan,dalolászva,mosolyogva közlekedne...

Nem.Problémák mindig is lesznek köztünk.Meg kell érteni azt,hogy probléma problémát szül.Az a lényeg,hogy igyekezzünk a másiknak is problémamentes közlekedést biztosítani.Ez nem jelenti azt,hogy megszűnnek,hanem csak kevesebb lesz.

Még annak ellenére sem általánosítom a bringásokat,hogy már-már valóságos rémálom miattuk a közlekedés.

Nagyságrendekkel több bringást látok elmulasztani az irányjelzést,mint autóst.Napjában többször áttekernek előttem a zebrán az utolsó előtti pillanatban(de,mint az állat),és nem látja,hogy én mekkorát fékeztem miatta.És,amikor előveszem a jobbik érzékemet,nem lassítok olyan mértékben,és kicentizem a hátsó kerekeit,megáll és mutogat utánam.Tudja jól,hogy hiába nem tekerhet át a zebrán,engem vágnak meg,ha elütöm.Csak azt nem tudják még,hogy egyszer kiszállok és kiütöm a haja alól.

És,amikor a felvonulásuk miatt nekem 3/4 órába telt,az amúgy 10 perces út megtétele,akkor dühös lettem kicsit.Pláne azért,mert belegondoltam,hogy nekik semmi dolguk nincsen,engem meg szorított az idő.Ezen felül még figyeltem,hogy mekkora arccal tekernek,ha lehet,minél lassabban...

Szóval,talán ezen ellenérzéseim váltották ki az általam említett kijelentést.

2011. szept. 26. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!