Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgára tippek?

Forgalmi vizsgára tippek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a forgalmim, mire figyeljek, tudom mindenre, de mik azok a dolgok amire különösen?
2011. febr. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyalogos

Kuplunggal ne kanyarodj

Követési távolság

Oldaltartás

Figyeld a tükröket

Buszt engedd ki az öbölből

Ne tartsd fel a forgalmat

Tartsd be a sebességkorlátozást

Add meg az elsőbbséget ha kell

STOP táblánál vonalnál állj meg, utána gurulj ki ha onnan nem látod be

Sávváltásnál tükörbe nézz bele és a vállad mögé is pillants

Kerüld a felezővonalat index nélkül (nálunk bukás ha ráteszed a kereked index nélkül)


Hirtelen ennyi jutott eszembe.


18/F

2011. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nyugodt legyél! Ne arra koncentrálj, hogy éppen vizsgázol, hanem hogy "tökéletesen" közlekedj!


Az ember a vizsga izgalmában hülyébbnél hülyébb dolgokat képes véletlenül csinálni, amit addig sose. (Én pl csontszáraz időben bekapcsoltam az ablaktörlőt, mert kapkodtam, és beleakadt az ujjam, nem is folytatom...:-))

Szóval okosan!


Most pedig menj aludni, hogy kipihend magad rendesen!

Szép álmokat, és drukkolok!

2011. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Legyél magabiztos!

Ha magabiztosságot sugárzol, az már fél siker!:)

2011. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, még azt megtudjátok mondani, hogy mennyi idő általában a vizsga Budapesten? Hivatalosan és átlagban? Plussz a kötelező ellenőrzést sablonosan végezzem v minden keréknél időzzek és tüzetesen vizsgálgassam őket?
2011. febr. 7. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszek a vizsga idő 50 perc ha a járműkezeléssel nem szöszölsz annyit akkor kevesebb
2011. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Arra is figyelj (ezt még ha jól láttam nem írták) hogy lehetőség szerint menj 50-nel. Persze, Pesten más, de ha olyna helyzet van (nem kisutcában értem) ne tötyörögj. Persze biztos dugó lesz:)

Sok sikert, menni fog

2011. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es mindig sorolj ki a kulso savba! Bennfelejtettem magam egy helyen a belsoben, leeloztek jobbrol, abban a pillanatban felreallitott a vibi hogy forgalomfeltartas. Lakotton belul elvileg mehetnel, de gyakorlatilag ne menj, foleg ne pesten mert ott 50 folott mennek.
2011. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!