Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire tisztességes a...

Mennyire tisztességes a forgalmi vizsgánál lefizetni a vizsgabiztost? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából nekem az lenne a kérdésem, hogy ki mennyit fizetett, ha fizetett a vizsgabiztosnak. a párom most fog menni majd forgalom vizsgára és az oktatója közölte vele, hogy 30.000Ft, amit én nagyon irreálisnak tartok, vagy nem az?


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 21. 11:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az orvosiról ne is beszéljünk tényleg, mert nem is találkozott azzal az orvossal...így a jogsijába nem fog bekerülni az, hogy hallókészülékes.
2011. márc. 21. 12:50
 12/23 anonim ***** válasza:
Kapják be! Én nem fizetnék. Jól fel is jelenteném őket!
2011. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 PT-Daniel ***** válasza:

3 különbözö kategoriaban tettem le jogsit es meg csak nem is hallottam, hogy kellene penzt adni.

Olyanoktol sem, akik nem elsöre mentek at!

2011. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

azért nem hallottál róla mert ahány vizsgabiztos annyi szokás és te a normálisakat fogtad ki.

haver mikor vizsgázott C ből a forgalomban akkor előtte nap vágtak disznót és vitt a biztosnak 2szál kóbászt meg 2szál hurkát XD azt mondja volt 1 feje a biztosnak mikor meglátta de végülis örült neki :)

2011. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
ez necces dolog lehet a VB-re nézve is.ok lefizeted de olyan nagy hibát követsz el amin azonnal el kéne hogy húzzon,ne adj isten balesetet okozol.Arra mit mond? OK,nem láttam semmit mehetünk tovább? nem hinném,szóval ezen mind2en bukhattok,legjobb az egyenes út
2011. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Engem rutinból is meg forgalomból is 2x húztak meg, és kiszedtem nagy nehezen az oktatómból h mennyi lenne az az összeg amit kéne adni a VB-nek (szerényen gondoltam magamba itt 10.000-15.000Ft közötti összegre) mire az oktatóm válasza 30.000Ft... hát nem sok kellet h meglássa a döbbenetet az arcomon, de sikerült vissza tartani. Amúgy Budapestről van szó, és borzasztóan gusztustalan amit művelnek, és pofátlanság. A vicc az az egészbe hogy a 30.000Ft-os szöveg után mondtam még az oktatóm h ő tudja a "tarifákat" és kevesebbet meg nem érdemes adni, mert abból meg bajok is lehetnek, majd közölte h ez nem azt garantálja, hogy átmegyek a vizsgán csak kicsit elnézőbb lesz a VB. Az egészet hagytam a fenébe, nem adtam senkinek pénzt, mert így mégis csak tisztább a lelki ismeretem.
2011. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tisztességes.

De én kifizetném neki, persze közben rejtett kamerával venném az egészet, majd jól felnyomnám azt a f*szt. Többet nem fog ilyen állást betölteni, és örüljön, ha nem kerül börtönbe.

Sajnos ez a dolog nem túl könnyen kivitelezhető, meg nem is biztos, hogy van bizonyító ereje. De azért egyszer érdemes lenne megpróbálni...

2011. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ebből jó ha úgy 5-10 et fog kapni a vizsgabiztos:) Túl sok, de én a helyedben fizetnék és nem lennének erkölcsi aggályaim, mert ha egyszer kétszer meghúzzák, akkor úgyis többet fizettek oda a különféle díjakra. 10 ezer úgy normálisnak mondható alkudni kell az oktatóval.
2011. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
hogy Lehet megbukni 2x a rutinon? amikor még gázt se kell használni csak a kuplungal játszani a maximális sebesség jó ha van 10 km/h ...
2011. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, tudod bizonyos emberek mindet megtesznek a pénz megszerzésért és a tanulók lehúzásáért, na ez pont azaz állás.
2011. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!