Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire tisztességes a...

Mennyire tisztességes a forgalmi vizsgánál lefizetni a vizsgabiztost? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából nekem az lenne a kérdésem, hogy ki mennyit fizetett, ha fizetett a vizsgabiztosnak. a párom most fog menni majd forgalom vizsgára és az oktatója közölte vele, hogy 30.000Ft, amit én nagyon irreálisnak tartok, vagy nem az?


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 21. 11:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
jaahh.. így már más
2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én igazából, csak azon vagyok megdöbbenve, hogy 30.000ft, mert ha mondott volna neki olya 10-15.000ft környéki összeget, akkor azt mondom, hogy oké, de még mindig pofátlanságnak tartom a dolgot. Viszont lehet, hogy ezt a rejtett kamerás dolgot, majd beveti, úgyis van nekem egy kocsitávirányítónak kinéző kamerám...hátha le lehet ezzel buktatni ezt a korrupt bandát. :)
2011. márc. 22. 11:36
 23/23 anonim ***** válasza:
16:04-es vagyok. Igen, sajnos pofátlanság és gusztustalan amit művelnek az emberrel, de sajnos most ez ellen mit lehet tenni? maximum azt amit te is írtál h bizonyítékot szerezni és feljelenteni, de akkor még csak egy emberről van szó, és nem csak egy ember csinálja ezt az egészet, mert ebbe jóformán majdnem minden VB benne van.
2011. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!