Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen bicikligumit vegyek?

Milyen bicikligumit vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy régi montim, de elég nehéz vele menni. Fel lett újítva, egy csomó minden ki lett rajta cserélve, de még mindig nehéz tekerni. Arra gondoltam, hogy a külső gumit kéne lecserélni. Nem szoktam terepezni, vagy hogy nevezik ezt, csakis aszfalton közlekedek vele. Ezért gondoltam, hogy nem a megfelelő külső van rajta.

Kb. ilyen: [link]

Tudnátok segíteni? Sajnos egyáltalán nem értek a biciklikhez. :(


Előre is köszönöm!

Timi


2011. ápr. 5. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem is kenda volt / van... 10 évet bírt ki napi használatban volt minimum 3km de volt hogy 30
2011. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
CSAKIS ILYET!!! Nekem is ilyen van igazi aszfalt betyár! [link]
2011. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Még javasolnám hogy nézd át a kerékcsapágyazást komplett lettek cserélve azok is? tengellyel és golyókkal? ha azt nagyon pontosan be tudod állítani akkor javulhat. Ugyan úgy a közép hajtókar csapágyazást is nézd át.

Üdv egy lelkes amatőr bicikliszerelő.

2011. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

19:29! LOL


A címben szerepel: "Sajnos egyáltalán nem értek a biciklikhez. :("


Szerintem még mindig a kormyányon lévő két kis kar a megoldás :)


Ha elől a legkisebb fogaskerékre hátul a legnyagyobrra rakja, nagyon könnyű lesz tekerni. xD

2011. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*19:39
2011. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Azzal nem oldódik meg a problémám, hogy a legkisebbre váltok, ennyire ostobának nem kell nézni. 6 fokozatos, a családban több hasonló kerékpár van, a 4-5-ös fokozaton kényelmes mennem. De a sajátommal nagyon fárasztó. Ha meg még kisebbre veszem, akkor olyan leszek, mint egy mérgezett egér a biciklin, csak éppen nem haladok úgy, ahogy szeretnék.

2011. ápr. 5. 22:09
 17/18 A kérdező kommentje:

19:39


Igen, a csapágyak, golyóskosarak is ki lettek cserélve, vadiúj felnik. Egyedül a középtengellyel lehet még probléma, az nem lett kicserélve, mert a boltban nem tudtak hozatni belevalót. Talán ezzel lehet gond?

2011. ápr. 5. 22:11
 18/18 anonim válasza:
Fellógatni a levegőbe,hajtani,ha simán,gond nélkül megy,minden fogaskereket végigpróbálni,végigváltani,fékeket is kipróbálni,nem-e nem húzza vissza a rugó,gumit cserélni kevésbé traktorra :), lánc jól van-e belőve...elsőre ez jutott az eszembe.
2011. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!