Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jobban járok, ha forgalmi...

Jobban járok, ha forgalmi vizsgán adok lóvét a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés

Nem vezetek rosszul ezt az oktatóm is mondja, tehát nem életveszélyesen, csak kis apróságok miatt vannak gondok.

Benézek egy 30 as táblát, és 40 el megyek, és mikor elérem, akkor fékezek, ilyesmik.

És a vizsga 11e forint, ha megbukok, akkor megint ennyi, de viszont, ha adok a vbnek lóvét, akkor elnéznek ilyen kis hibákat.

Nem tudom, mert nem akarnék úgy jogsit, hogy nem tudok, vagy veszélyesen vezetek, de azzal nincs baj, hanem ilyen kis apró figyelmetlenségből van a gondom. Főleg, ha beűl valaki mögém, akkor elkezdek izgulni, és akkor megint csak rosszul vezetek, de az oktatóval eldumálgatok.

Megéri fizetni, minthogy meghúzzanak?


2011. ápr. 6. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, de megkérdezheted az oktatót ő mit mond, hiszen jobban ismeri a t. vb-t.
2011. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen adj neki egy kis pénzt
2011. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez akkora hülyeség, itt minenki azt írja, hogy kötelező fizetni, NEM, nem kötelező, átment már sok ember anélkül, hogy fizetett volna. Én sem egy kisvárosban vizsgáztam és nem is évtizedekkel ezelőtt, tehát mondhatom, hogy ismerem a rendszert. Ha úgy vezetsz ahogy kell, akkor semmit nemtudnak rádfogni, egyrészt, másrészt, pedig, most egy 30-as táblát nézel be, legközelebb egy stoptáblát? Megkell tanulni odafigyelni, nem egy nagy feladat, ugyanis vezetés közben sajnos nem mindenki CSAK a saját életét veszélyezteti. Nagyon nem jó ez így, hogy nap mint nap olvasom itt, hogy így meg úgy fizette le a vizsgabiztost, mert már 3madszor ment forgalmi vizsgára. Akinek harmadszor is menni kell azt legszívesebben egy sokkal szigorúbb vizsga elé állítanám, ugyanis esetleg egyszer még lehet figyelmetlen, jó elsö vizsgaalkalma, de másodszor már mindenképp tudja mi az eljárás.

Összességében, ne fizess, ha anélkül nemsikerül akkor nemvagy még felkészült, mellesleg meg majd jólessz a fiadnak mesélni hogy igen apád lefizette a vizsgabiztost mert anélkül nemment volna átt.

2011. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha nemtudsz vezetni ne ülj autóba ;) vagy igyál 3 deciliter lóg*cit.. az segít a sressz oldásban.
2011. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebből van a legtöbb baj hogy sokan lefizetik a VB-t és úgy kapnak jogsit hogy kb vezetni sem tudnak jó persze van kivétel de előbb-utóbb bekell fejezni én elsőre mentem át bár szerencsém volt mert a Vb elbóbiskolt mögöttem :D Ha meglesz a jogsid akkor sem tudsz vezetni hanem egyedül vezethetsz autót szabályosan de a jó vezetéshez sok rutin kell amit csak élesben tudsz szerezni.
2011. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha fizetsz is, 10esnél többet NE adj, mer igaziból egy VB sem kér többet! Hazudik minden oktató, aki azt mondja, hogy 20-50e a jatt! Gusztustalanok! Csigánál is 20-30-at mondtak. Ők teszik zsebre a maradékot, vagy még a VBnek sem adják oda a részét. Tényleg tudom mit beszélek, hidd el.
2011. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi van? Ti hol a f*ban éltek? Ilyen nincs, hogy fizetni kell a jogsiért. Beülsz, forgatod a kormányt, és ha ügyes vagy, akkor 1 órával később elmondhatod magadról, hogy hamarosan hozza a postás a jogosítványt. Ha ti fizettek is még ezért pluszban, akkor jó nagy hülyék vagytok.
2011. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

"ilyen kis apró figyelmetlenségből van a gondom"

Az a baj, hogy a nagy balesetek is sokszor apró figyelmetlenségekből szoktak kialakulni, nem mindig olyanból, ami valami oltári nagy hiba.

Pl. ott voltak azok a fiatalok, akik a néptáncolásból mentek (volna) haza, és a marharépa felhajtott ellenkező irányba a Lágymányosira. Persze, rá lehet fogni, hogy szarul volt kitáblázva, de ez csak mese, és felelős keresése. Pedig tök egyértelmű, ki volt a felelős. Aki tud vezetni, az ilyet soha, semmilyen körülmények között nem nézhet el.

Szerintem az ilyen pont a "csak a 30-as táblát nem szúrom ki" dolgok továbbfejlesztett változata. Sötét van, nincs forgalom, az oktató sem kezd el ordítani, simán benéz az ember egy behajtani tilost is. Szóval ezzel érdemes vigyázni. Tényleg nem sértésből mondom, én sem voltam első alkalommal annyira penge, meg is buktam, de másodszorra átmentem.


A lefizetésről meg az a véleményem, hogy önmagában is iszonyatos hülyeség. Én nem támogatnék ezzel senkit, sem az autósiskolát, sem a vizsgabiztost. És nem nagyon hiszek az ilyen rémtörténeteknek, hogy "valakinél csak így lehet átmenni". Persze, vannak szigorúbb vizsgabiztosok, de olyan nincs, hogy lehetetlen átmenni.

2011. ápr. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kis figyelmetlenség? Egy szőke hölgyemény kb 30 cm híján csukta össze a minap az autómat. Elfelejtett elsőbbséget adni. pontosabban, úgy gondolta, hogy Ő halad a főútvonalon. Az nem tűnt fel, hogy Ő egy 2 sávos, Én meg 4 sávos úton közlekedem. Amég ilyenek ki mehetnek az utcára büntetlenül, addig nem a gyorshajtás, meg a záróvonal átlépése a legnagyobb gond... Persze az is baj, nem ezt mondtam.


Ha Ti ismertek olyan vizsga biztost, amelyik csak pénzért enged át, azt nyugodtan fel lehet jelenteni.

2011. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tegnap volt a vizsgám és nem fizettem, hát a 30 as táblánál 32 vel mentem és meg is húztak, FIZESS vagy megbuksz(nem most kezdtem vezetni már régóta vezettem jogsi nélkül)
2011. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!