Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mennyi...

Forgalmi vizsgán mennyi zsetont kell adni a vizsgabiztosnak, hogy minden simán menjen?

Figyelt kérdés

Azt monjdák 15e-nél többet nem szabad többet adni, mert az oktató nyúlja le a csomót belőle.

Mennyit kell adni az olyan VB-nek, aki korrupt, és tuti meghúzna, még ha jól vezetek akkor is?


2011. ápr. 13. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Semennyit!!! Minek adnál? Ha pl adsz neki 15-öt akkor azt a 15-öt úgy is be kell fizetned ha megbuksz, de legalább megtanulsz vezetni és több gyakorlatod lessz. Különben az olyanok miatt mint TE vannak agresszív sofőrök, mert te amikor azthiszed, hogy tudsz vezetni DE MÉGSE tudsz és csak balf*szkodsz ott. Ezt sok ember utálja pl. én.

Az első vizsgát mindig meg kell próbálni!!!!

2011. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek üzenem,hogy ne legyél már ekkora f'sz,elég kevés ember van akit azért buktatnak meg mert nem tud vezetni.

Amúgy nővérem 20 ezret adott egy fél éve.

Jobban megéri mint a 11.000Ft-os vizsgadíj meg a kötelező pótórák és ezek után kitudja ,hogy nem-e buktatnak-e meg

2011. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne a pénzzel akarj átmenni. Ha tudod akkor elsőre is simán, de másodikra tuti átengednek. Inkább 15egy új vizsgára mint egy VB-nek. Engem elsőnek az utolsó félpercbe egy azért buktattak meg mert át mentem a sárágán, másodikra simán meg lett..
2011. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szereztél több hibapontot a kelleténél, akkor ha fejreáll akkor sem buktathat meg.
2011. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 t.n válasza:
kb 1 hónapja vizsgáztam, baromi jó fej volt a vizsgabiztosom. választhattam útvonalat..és az volt a célja,h átengedjen..és nem fizettük le. viszont...:D akinél jelentkeztem vizsgára és később beosztotta a tanulókat a vizsgabiztosokhoz, ő az ismerősünk volt. megkértük,h jófej vb-hoz rakjon be. :) (de neki sem fizettünk) talán, ha az oktatód jó arc, akkor ő is meg tudja beszélni, azzal, aki beoszt, hogy rendes legyen a vizsgabiztosod. és akkor max az oktatód kap vmi pluszt...
2011. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:53


De miért kell lefizetni??? Én nekem elsőrre sikerült minden lefizetés nélkül és még ismerek min. 10 embert aki lefizetés nélékül elsőre átment. és tudnak vezetni is. Ezt nem nagyképűségből írom csak azért, hogy mégis meg lehet csinálni.

2011. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most csak viccelsz ezzel a kérdéssel ugye? A korrupt vizsgabiztosnak 2 öklöst kell adni gyomorszájba :)
2011. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 2007-ben vizsgáztam akkor még 3600Ft volt a vizsgadíj.Elsőre átmentem fizetés nélkül,de most már sokat g'ciznek,barátomat azért buktatták meg mert túl lassan haladt.na ez a f'szság
2011. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne adjatok már nekik pénzt, nem akarom hogy kialakuljon még egy hülye szokás!!! Magunknak köszönhetjük ha kialakul!
2011. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adj neki egy élő csirkét :)
2011. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!