Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meztelenül vezettem a kocsit....

Meztelenül vezettem a kocsit. A rendőr megakart büntetni jogos ez?

Figyelt kérdés
Rohadt meleg van én meg minden ruha nélkül egy közeli tóhoz akartam menni csobbani egyet de útközbe pechemre megállított a rendőr.Azt olyanokat magyarázott hogy feljelent szemérem sértése miatt vagy mit magyarázott.Könyörgöm had döntsem már el én hogy milyen ruhába megyek a saját kocsimba.
2011. ápr. 25. 14:54
1 2
 11/14 anonim válasza:

a törvény szerint feljelenthet, mert ha az autóval közterületen közlekedsz akkor az is közterületnek számít.

egyébként meg megértelek én is szeretek meztelenkedni és autóztam már én is meztelenül.

2011. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Közterület sértés, jogos a büntetés.
2011. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Simán közszeméremsértés."


nem, nem az!


ez egy örök tévedés. a közszeméremsértésnek van egy olyan kitétele, hogy "a nemi vágy felkeltésére irányuló"-nak kell lennie a meztelkenkedésnek. na most ez nem az így.

úgyhogy izgalmas per lenne ebből, ugyanis nekik kellene bizonyítani h márpedig te as nemi vágyad kielégítése céljából voltál meztelen és nem csak szórakozásból.

2019. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

OK, hogy az út közterület, de:

az autó öltöztet!!

2020. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!