Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megvágtak "B" kategóriás...

Ha megvágtak "B" kategóriás járművezetői vizsgán ötödször, akkor jön a PÁV? Ha ott sikeres, akkor meg is kapom a jogsit v. tovább kell vizsgázgatnom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 07:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"ha záróvonalnál lerobban előttem egy autó. Kikerülni a záróvonal miatt nem lehet, én mégis megtettem. "


Rossz lehet neked, mert akkor Pesten mindenhonnan elkésel.

Ezt elképzelem magamban...amint ott vársz egy lerobbant kocsi mögött, mindenki kikerülget és te mindenkit lehülyézel, hogy de hát záróvonal meg minden:D, és ha otthagyja a kocsit, mert mozgásképtelen? Addig alszol egyet? Nevetséges...

2011. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Így visszagondolva valóban nevetséges a dolog. a vizsgabiztos szólt is, hogy nagyon kíváncsi a döntésemre. Valóban voltak autók amik kikerülgettek minket. Néhány pillanat alatt döntöttem, irányjelző ki és kikerültem az autót. Majd félre állított. Megoldása neki se volt a kérdésemre miszerint mégis mit kellett volna ebben a helyzetben tenni. Csak annyit mondott, hogy záróvonal az záróvonal.
2011. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! én nem azt kérdeztem,hogy alkalmas vagyok-e vezetésre v. sem,hanem hogy mi van PÁV után...sajnos oktatót váltottam,és gázosból-benzinesbe,szóval megvan az esélyem,hogy megvágnak még...
2011. máj. 4. 11:34
 14/16 A kérdező kommentje:
Amúgy rossz volt a kérdésem ; "megvágtak" helyett "megvágnak" :D
2011. máj. 4. 11:42
 15/16 A kérdező kommentje:
Mellékesen,igen gyorsan belehajszoltam magam a vizsgákba,ami nagy hiba volt :/....akik nap mint nap balesetet okoznak,azok biztos azért, mert ötször vágták meg,nem ? nem azért mert be voltak b...va v. hasonló....aki elsőre átmegy vizsgán ,lehet az töri össze elsőre a kocsiját,mert oktató mellett csak 20 órát töltött...szóval meg kéne gondolni az okostojásoknak,hogy érdemes -e válaszolgatni...
2011. máj. 4. 11:57
 16/16 anonim ***** válasza:
94%
OFF lesz, bocsánat, de le kell írnom. Csak a záróvonalas válaszra reagálnék. Párom úgy járt forgalmi vizsgán, hogy 1 hosszú irányú utcában bement mögé a mentő szirénázva. 50-nel lehetett volna csak menni, félreállni nem tudott, mert 2 oldalt végig parkoltak az autók. Persze a mentő tolta, ő meg fogta és megnyomta a gázt, cca. 100-120al ment ki az utcából. Félreállította őt is a vizsgabiztos, és mondta neki, hogy szabályszegés blabla...aztán párom kérdezte tőle, hogy ha például az ő anyját (a vizsgabiztosét) vitte volna a mentő, és egy tanuló 50el tötyögött volna ki az utcából és addig meghalt volna, akkor mit csinálna? És a vizsgabiztos felfogta, és mivel nem tudott rá mit mondani, és nem is lehetett mást tenni, így természetesen átengedte. Szóval neked is erősködnöd kellett volna, és nem ilyen hülyeségen megalázkodni. Mert ilyenért nem vághatnak meg...
2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!