Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap lesz a forgalmi vizsgám...

Holnap lesz a forgalmi vizsgám. Mire számítsak? Mennyire szigorúak? Mik a tipikus buktatók?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Rögtön bukta: Zebrán előzés, záróvonalon előzés, elsőbbség meg nem adása... van még pár


Szigorúak mert betartatják a szabályt de nálunk az oktatókkal beszélgetnek a vizsgabiztosok és közben pontoznak. Nem is szólnak hozzád.

Én nem izgultam annyira mint érettségin.

2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen vizsgabiztost kapsz. Elsőre engem meghúzott, jogosan. Másodjára másik volt, akkor is megbuktathatott volna jogosan, ha akar, de rendes volt, és nem tette. Én pl. azt hittem egyirányú az utca, és középen mentem.:D
2011. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légy nyugodt, ne kapkodj és csinálj mindent úgy, ahogy tanultad! Sok sikert:)
2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Index kihagyása, az ha nem engeded át a gyalogosokat a zebrán, jobbkéz szabály be nem tartása.
2011. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!