Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mennyi ideig tanultátok a...

Ti mennyi ideig tanultátok a KRESZ-t?

Figyelt kérdés
Előbb gyakoroltatok otthon cdröl,vagy csak akkor kezdtetek el tanulni amikor beiratkoztatok tanfolyamra?
2011. nov. 24. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Én Collin McRae Rally-n tanultam vezetni, kresszböl 2x buktam meg forgalmiból harmadikra mentem át, mindg tudnak olyat kérdezni amire nem tudsz válaszolni, ha meg nem akkor meg a válaszadás idejét csökkentik le annyira, hoigy ne tudd elérni a szükséges pontszámot!

Ki van ez találva, és csak a pénzről szól az egész!

Mellesleg eddig 3 autóm volt, de egyik se birta a magyar utakat plusz benzint, én meg a benzinárakat, úh idén eldatam inkább járok gyalog!!

2011. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el, amikor mentem a tanfolyamra, otthon alig foglalkoztam vele, nagyon könnyen megvolt a vizsga, annyira logikusnak tűnt az egész. A városi vezetéssel már több gondom volt. :-)
2011. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a kreszt azzal a programmal csináltam meg és kb 4-5 nap alatt , a könyvbe bele sem néztem elég a program azt felteszed a gépre és végignyomod az összes kérdést többször ennyi.A forgalmin 2. mentem át.
2011. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én azzal kezdtem, h beültem a kocsiba, és a barátom megtanított a forgalomban vezetni. 17 évesen vezettem először autót, most, 24 évesen jutottam el oda, h legalizálom :)

a fontosabb táblákat már korábbról ismertem, a papám egész gyerekkoromban mondogatta, h melyik mit jelent :) azóta is hálás vagyok neki ezért.

most voltam a 3. okításon, már csinálom itthon a cd-s teszteket. tulképp azokat kell begyakorolni, és jó eséllyel nem húznak el.


a forgalomban szeretnek gec.izni, mert ott 11 rongy a vizsgadíj, az már pénz. és persze sokkal szubjektívabb mint egy számítógépes teszt.


hiába vezettem már 200km-t, lehet, hogy így is elhúznak majd forgalomból legalább 1x.

2011. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vizsga elött 20 percet a vonaton, ezen meg is buktam a második vizsga elött meg lenyomtam 2 sört és elöjött a rejtett tudásom.
2011. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. jó nagy láma vagy...
2011. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Én Collin McRae Rally-n tanultam vezetni." Hát nem is csoda, hogy kétszer meghúztak!
2011. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ültünk vagy hatan a Ganz kulturtermében egy asztalnál...szemben a biztos, és kérdezett... aki nem tudott válaszolni az bukta, a többi mehet először motor(naná, hogy Danuvia) aztán az autó.... ott egy kis ide-oda, forgalom a Dagály felé és annyi...átment...skoda 1000 MB...na, mikor volt?


(méghogy CD..a Beatles volt bakeliten...)

2011. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!