Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz diákként...

Szerintetek gáz diákként autóval járni egyetemre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi két hétben rászoktam arra, hogy inkább kocsival járok be az órákra, mert így nem fázom, kényelmesebb, stb. Na de a tisztelt szaktársak szemében ez nagyon furán hat, állandóan csodálkoznak, hogy nem velük megyek a busz felé. Azzal jönnek, hogy honnan van pénzem a gázolajra, stb (onnan pl., hogy nem drogozom meg cigizem el a pénzem egyesekkel ellentétben!). Meg a tanárok is elég furán szoktak nézni, amikor összefutunk a parkolóban (pedig egy 10 éves Astrával járok, szóval a kocsi se feltűnő). Miért van ez? Ennyire nagy ügy, ha 21 évesen autózom?
2011. dec. 2. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel! Más is jár ilyen fiatalon autóval.
2011. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz?Senkinek semmi köze hozzá.

Én gimibe jártam kocsival,mert úgy 20 perc volt az út,busszal 1 és negyed óra.Nem mindegy.

Megálltam a sulitól messzebb a kis utcákba és besétáltam.SENKI nem tudta hogy 17 évesen kocsival járok :)

2012. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!