Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bunkó dolog 2 helyre állni a...

Bunkó dolog 2 helyre állni a szinte üres Tesco parkolóban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy vagytok vele, de a Tesco/Auchan parkolókban jellemzően 2 helyre szoktam állni, középen a vonalra. Biztosan sokan lebunkóznak, de nem véletlenül van a 4 éves autóm mindkét oldalán 3-4 rányitás, amit pont az a néhány barom okozott "normális parkolások során" aki engem lebunkóz! Amíg nem képesek az emberek vigyázni arra, hogy ne vágják neki a másiknak az ajtót, addig 2 helyre fogok állni, és nem érdekel más véleménye.
2012. márc. 28. 11:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy szinte üres, mert nem az utolsó parkolóhelyet veszem el ezzel, azaz van bőven másik, legalább 5x annyi, mint ahány autó.
2012. márc. 28. 11:10
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel más véleménye, miért írsz ki kérdést??
2012. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is úgy parkolok ahogy Te! Az okok is megegyeznek!

Más úgyse vigyázz az értékünkre úgyhogy kénytelenek vagyunk mi magunk. Ez pedig jó módszer az ajtórányitások kivédésére.

2012. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
46%
én "díjazni" szoktam az ilyen parkolást. egy autóba rúgással a rendszámtáblára.
2012. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én eddig csak elhúztam a szám az ilyesmi láttán, de most hogy értem az okát... megértem a döntést. Hogy bunkó dolog-e? Szerintem ha kellően messze állsz meg a bejárattól, akkor nem bunkóság. De egyébként, ha 5x annyi hely van mint autó, akkor simán beparkolhatsz egy olyan sorba, ahol egyáltalán nem áll autó és akkor nem kell 2 helyet elfoglalnod. De ha amellett hogy 2 helyre állsz, még kényelmes is vagy és közel is akarsz parkolni az már egy kicsit bunkóság igen.
2012. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha kevés hely van, akkor rendszerint valami drága bmw merci audi mellé állok be. Azok nem fogják rányitni az ajtót. Vagyis eddig még nem tették. Ha ők lelépnek beáll egy c gazdás szakadt lada akkor lehet baj, de ilyen se volt. Ha nem tömött a parkoló, akkor inkább egy üresebb részen állok meg. Hogy bunkóság e amit csinálsz? Engem nem zavar.
2012. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én meg néha kényszerből parkolok így sajnos ha egy ember úgy parkol hogy mindkét helyet elfoglalja akkor mindenki úgyfog főleg ha sokan vannak ott mert csak úgy férnek el, mivel én ott dolgozok így elég sokáig áll úgy az auttóm és nem mindig mehetek ki azért hogy arrébb álljak, plusz akkor meg engem bunkóznak le hogy miért úgy álltam oda, pedig okom volt rá mert nem volt más lehetőségem. Én amint tehetem mindig egy parkolóhelyet foglalok le. Én soha nem csapom rá más autóra az ajtót és eddig az enyémre se csapták rá mert a környék ahol vagyok ott azért a sofőrök jelentős többsége még tisztelet tudó szerencsére, csak a megfelelő parkolásokban nem jeleskednek nagyon, de hát azzal nem tudok mit csinálni.
2012. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy vagy vele hogy az még belefér hogy 2 helyre parkolsz.

Más meg úgy hogy az még belefér ha kicsit megkarcolódik a kocsid. Ilyen ez :)

2012. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha elállok olyan helyre, ahol nincs autó, ott még mindig előfordulhat, hogy valami idióta beáll szorosan mellém. De ha pl. áll 2 autó a felfestett parkolóhelyen, és köztük van 2 hely, akkor ha beállok középre a 2 helyre, akkor már tuti nem állnak mellém. Ha cserélődnek a mellettem lévők, akkor is a felfestett helyre állnak jó esetben.


Igen, én is igyekszem drága autók mellé állni, mert ők sokkal jobban vigyáznak az autójukra, mint a 20 éves autós öreg nénik, akik örülnek, hogy eltalálnak a parkolóig.

2012. márc. 28. 12:06
 10/17 anonim ***** válasza:

"gen, én is igyekszem drága autók mellé állni, mert ők sokkal jobban vigyáznak az autójukra,"

Na ebben nagyot tévedtek.

nem is olyan régen szépen szabályosan beálltunk a parkolóba.Mellettünk a legújabb Audi modell.Gyönyörű autó,csodás szín,szinte fáj az embernek a látványa,tudván,neki ilyen sosem lesz.

Jövünk kifelé,látjuk még mindig ott áll az Audi mellettünk.Majd egy fiatal pasas siet el,és úgy kicsapta az audi ajtaját,hogy a mi autónk ajtaja behorpadt.A párom rohant oda,hogy" na ezt miért kellett??" A pasas ennyit mondott.

"sietek,nem érek rá játék autókkal foglalkozni,bocsi" (hozzáteszem,hogy Reanult lagunánk van,nekünk csak erre tellett) A párom bepöccent,és rendőrt hívott.Kijöttek a rendőrök,és az egyik rendőr mondta,hogy a hócipőjük tele van az ilyen újgazdagokkal,mert naponta 4-5 alkalommal hívják őket ilyen ügyben.Egyszerűen nem képesek mások tulajdonára vigyázni..Na ennyit a drága kocsikról.

2012. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!