Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bunkó dolog 2 helyre állni a...

Bunkó dolog 2 helyre állni a szinte üres Tesco parkolóban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy vagytok vele, de a Tesco/Auchan parkolókban jellemzően 2 helyre szoktam állni, középen a vonalra. Biztosan sokan lebunkóznak, de nem véletlenül van a 4 éves autóm mindkét oldalán 3-4 rányitás, amit pont az a néhány barom okozott "normális parkolások során" aki engem lebunkóz! Amíg nem képesek az emberek vigyázni arra, hogy ne vágják neki a másiknak az ajtót, addig 2 helyre fogok állni, és nem érdekel más véleménye.
2012. márc. 28. 11:09
1 2
 11/17 anonim válasza:

ma 12:40


teljesen igazad van! az vigyáz a dolgaira, aki megdolgozott érte és felfogja az értékét. akinek úgyis van pénze az minek vigyázzon? tönkremegy, lesz másik.

2012. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kovpet ***** válasza:
Igen, így bunkó dolog.
2012. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bazzz, azthittem csak én vagyok ezzel így.

(nekem veterán autóm van napi használatban, elég jó állapotban, szép fényezéssel.

A bejárattól messzebb szoktam megállni és akkor is 2 helyre.

Meg úgy általában figyelek arra, hogy ne úgy álljak meg, hogy esetleges bénázók, vagy barmok, ne húzzák meg a kocsim.

2012. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mikori Lagunátok van? Egy új Lagunát én sokkal többe nézek, mint egy A4-est...már megbocsásson a világ.
2012. márc. 28. 19:47
 15/17 St.Germain ***** válasza:

Több oldalról lehet a kérdést megközelíteni. Üres vagy nem üres a parkoló... ez relatív. Amikor Te odaérkeztél akkor üres volt, lehet ahogy beteszed a lábad a főbejáraton sokan jönnek. Ha a legutolsó sorokban, ahol a kutya sem parkol, ott annyira nem.


Szóval ilyen szempontból nem baj ha 2 helyre állsz, feltéve, ha ez bejáratnál lévő 3-4 sor, mert általában azok telnek meg leghamarabb. Szóval ha oda állsz akkor az bunkó dolog.


Természetesen érthető, hogy félted az autódat, de attól még bunkó dolog tud lenni. Ismét mondanám, hogy attól függ, hol állsz a parkolóban.


És vigyázz ezzel, mert az ilyen jó fej és ügyesen parkoló autósoknak (előbb-utóbb valami rosszabb napjait élő ember), az autójukról kiálló fontos kelléktől megszabadíthatják.


Idegesítő az is ha valaki azért parkol így mert nincs meg a képesség, hogy 2 vonal közé beálljon, de az még idegesítőbb tud lenni ha mindezt direktbe teszi.

2012. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Az én kocsimra is nyitottak már ajtót,nem is egyszer, se bocsánat,se semmi. Ilyen értelemben megértem a vonalra állást.


Másfelől viszont ha ezt a logikát elfogadjuk,akkor állhat mindenki vonalra,csodálatosan fog kinézni a parkoló. De ettől még értem a kérdező magatartását,viszont ha ezért rendőr,vagy biztonságis megbünteti akkor nekik nehéz lesz ezt megmagyarázni.


Ez egy következmények nélküli ország. Be kellene kamerázni mindent,mint svájcban. Ott hiába van drága terepjáród,be kell tartani a sebességhatárt,parkolást,különben azonnal büntetnek.


A tesco előtti parkolásról még annyit,hogy sok áruház főbejárata előtt van egy végigcölöpölt rész ahol úgy tudom nem lehet parkolni,ehhez képest időről időre bepofátlankodnak - jellemzően beképzelt kopaszok,látszik hogy nem pizzát szállít,hanem szilikont (na mindegy) - ilyenkor nem tudom mit csinál a biztonsági szolgálat,mert ha semmit legközelebb én is odaállok...

Szerintem a vonalra állás ehhez képest csak bosszantó apróság, valójában az a bosszantó benne hogy lazán vannak kezelve a szabályok. Ilyen értelemben a forgalomban is sokan mennek a vonalon,ha kérdeznék biztos azt mondanák azért,mert nem akarnak kátyúba menni,valójában meg csak kukucskálnak hogy miért nem megy a sok barom.


A volt főnököm szabályosan parkolt egy áruházi parkolóban,közvetlenül a bevásárlókocsi-gyűjtő mellett,mikor kijöttek vásárlás után, be volt zúzva a lökhárító, valami barom nekitolta a bevásárlókocsit az autónak. Azt mondta soha többet nem áll a gyűjtő mellé.

2013. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ha nincsen senki se, van 500 hely, akkor nem tűnik fel, bár akkor melyik hülye áll kocsi mellé ?

De ha 2 hwly van, azt is te foglalod el, ne csodálkozz ha pofán vágnak (JOGOSAN)

2016. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!