Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A térfigyelő kamera elrettenti...

A térfigyelő kamera elrettenti az autótolvajokat?

Figyelt kérdés
A közelünkben van két középület (rendőrség, bíróság), ami körbe van kamerázva. A kamerák a járdára irányulnak. Én általában megpróbálok a kamerák mellé parkolni, mert azt hiszem, hogy ott nagyobb biztonságban van az autó. De nem tudom, hogy ez a valóságban számít-e, egyáltalán kiadnák-e a felvételt, ha gond lenne, és ha igen, ennek alapján megtalálnák-e a tolvajt. És nem tudom, tolvaj szempontból se, hogy ő megijed-e egy ilyentől.

2012. dec. 2. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy előbb lop 8. kerületből, meg eldugottabb zugokból, mint ilyen helyről. És ez már sokat számít. De 100% garancia semmire sincs. Igazából nagyon autófüggő az egész. Nekem egy fiatal Mercedes coupe-m van. Fekete, sötétített ablakokkal. 2 és féléve, de a kutya sem nyúl hozzá, pedig parkol az valóban mindenütt. Mégcsak meg se karcolta eddig senki.
2012. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tolvaj szemszögéből állok hozzá, akkor belekalkulálom a kamerákat, rendőrséget, bíróságot, tehát fedetlen fejjel nem mennék oda, hanem maszkot húznék, váltó ruhával is készülnék

Összegezve, ha nem szemetszúró a kocsitok, nyugodt lehetsz, mert amiatt nem kockáztat senki

20/F

2012. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 2. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat számít. Konkrét példát tudok rá mondani. Egy 20 éves 8 személyes WV Transportert loptak el. Azzal jártunk nyáron bulizni. Haverom visszament vele a suliba minden hétvégén BP-re és mindig a kamera előtt állt. Egyik reggel azt vette észre, hogy nincs ott az autó.


A felvételt a rendőrség nem adja ki, és igazából sz*rnak is dologra. Azt mondták, nem sok esélye van, hogy meglegyen. Taxisok látták (szerencsére van egy egyedi ismertetőjele, ami mégegy a világon nincs :D ), kerestük bontókban meg mindenhol, de ez már kb. 1 éve volt. Nincs meg és nem is lesz már valószínűleg.


Semmit nem ért a kamera.

2012. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hát ettől tartottam, hogy talán felesleges is odaállni. Mert egy picit távolabb van a lakásunktól, de én inkább oda szoktam állni, ha van hely.
2012. dec. 2. 14:46
 6/6 anonim válasza:
Nem.
ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!