Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet hibázni forgalmi...

Furjadék* kérdése:

Mit lehet hibázni forgalmi vizsgán, B kategóriában?

Figyelt kérdés

Mennyit hibát szoktak még elfogadni? 1 index, esetleg egyirányúban nem megyek le baloldalra, ha balra kanyarodok, stb....?

Vagy ez vizsgabiztosfüggő?



2012. dec. 8. 21:46
1 2
 1/11 ßđkan ***** válasza:

Nagy részben vizsgabiztos függő!!!

Mikor lesz a vizsgád és hol???

2012. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál azok mind bukók.

Ha egyirányúnál nem a padka mellől kanyarodsz le balra akkor akadályozod a mögötted levőt aki jobbra szeretne menni.

2012. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

15-n lesz, és a Vass Gereben utcai NKH-tól indulunk.


Uhh, még jó, hog vizsga elöt vezetek egy órát, és akkor megkérem az oktatót, h midnen ilyen bukós dolgot csináltasson meg velem, h azok élénken éljenek, h mire kell odafigyelni.Más ötetletem nincs, mert oktaó szerint jól vezetek, energikusan, csak a részletekre nem fordítok elég figyelmet, ugye a gyakorlatlanság miatt.:/

2012. dec. 8. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hibázni nem lehet!

Max hibavonal lehet tehát pl: kevés mögöttes forgalom ellenőrzése tükörből keveset használod.

Mennyire vezetsz dinamikusan (nagyon lemaradsz a előtted haladó autóktól esetlegesen nagyon seggében vagy az előtted haladoknak.

Később vagy hamarabb indexelsz, mint ahogy kellene.

stb.

10 hiba vonal lehet úgy emlékszem 5 éve legalábbis így volt.

Vizsgalapon rajta vannak a buktatók illetve a hibavonalak ezen pontozza elvégzendő kötelező feladatokat esetleges bukás okát hibavonalak lehetőségét.

2012. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi ha rendes az oktatód akkor vizsga előtt elmondja mire harap az aktuális vizsgabiztos.
2012. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki hibavonalazik.

Akinél én vizsgáztam nála csak átment meg megbukott van.

2012. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget emberek!
2012. dec. 9. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a legjobb, ha megkérdezed, hogy az adott vizsgabiztos mikre "érzékeny".


A gyalogos át nem engedését egyik sem szereti, ezért mondjuk buktatni is kötelező :-(

Ha későn teszed ki az indexet, az általában csak hibavonal, de van aki buktat is miatta.

Egyik lányismerőm például azért bukott meg, mert ment szépen az előtte lévő autók mögött, a busz meg indexelt, hogy ki szeretne állni a megállóból.

2012. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha nem állsz meg STOP táblánál vagy elsőbbség adás táblánál ( ismerősömet azért húzták meg mert nem állt meg csak szét nézett és tovább hajtott) gyalogos átkelőhelynél meg kell állnod ha gyalogos átakar kelni. mindig a külső sávban kell közlekedned kivéve ha busz sáv van az útra írva akkor azon nem haladhatsz.ha kanyarodsz akkor a belső sávba kell érkezned utána indexelsz és át mész a külső sávba. táblákat kell nagyon figyelni :) körülbelül ennyi ami eszembe jutott :)
2012. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elsőbbség adás kötelző(alvilági nevén macisajt) táblánál is álljak meg?:O
2012. dec. 13. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!