Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Magyarországon...

Mennyibe kerül Magyarországon a Jogsi tanfolyam, és mennyi idő allatt van meg? Mert én ukrajnából vagyok és itt 120 ezer FT-ből meg lehet "venni" a jogsit

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én városin kétszer buktam, semmi máson nem. És kb. 200 000 Ft volt, de úgy hogy egy csomó plusz órát kellett vennem, ami zsebbe ment az oktatónak, nem adott számlát se. És jó pár hónapig tartott az egész.
2009. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb 120ezer a végösszege egy B-s jogsinak. Újságokban látszhatsz olyat hogy kevesebbért hirdetik vagy neten, de általában még ahhoz jönnek a vizsgadíjak. Lehet hogy 120-ba még pár pótóra is belefér ha szükséges. Az a megvenni dolog olyan hogy lehet kapsz egy hamisítványt, utána meg jól megbüntetnek érte.
2009. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ebben az e.ü tanfolyam+vizsga is benne van, de akkor is marha sokba került :S
2009. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt kb 130 ezer hogy pesten csináltam az elsö forgalmiig, amin megbuktam aztán mikor megtudtam hogy hamis számlát adott az oktato és zsebbe ment neki a pénzem és már az 5. vizsgaidöpontot mondta le egy nappal a vizsga elött megelégeltem és eljöttem vidékre. Ebben a 130-ban van a 2. rutin vizsga plus az 5 kötelezö potora amit csak pesten kötelezö (pff) meg a 2 forgalmivizsga is... plusz ugye az alap amit fizetsz a tnafolyamokra meg elsö vizsgákra, elsösegély is benne van! Orvosi pedig 6000 ft +.
2009. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 140 ezerbe került, mindenből átmentem elsőre, nem kellett plusz órát vennem, szept. elején kezdtem, nov. végén vizsgáztam. Én inkább a tiszta utat javaslom.
2009. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most csinálom a jogsit.

100ezer be van fizetve a tanfolyamra, plusz még alkalmassági, vizsgadíjak, jogsi kiváltása ,elsősegély tanfolyam. Ez így ha elsőre átmegyek mindenből és nem kell plusz órát vennem akkor 140ezer forintra fog kijönni.

2009. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nemtudom hogy most te merre laksz de itt Miskolcon 80-ér is van, és megengedik részletbe is, az egyik ismerősöm már vezetni van,márciusba kezdte, én is szeretném majd később adott egy szórólapot de sajna elhagytam, de majd kérek tőle másikat és ha akarod leírom az elérhetőségét..
2010. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, csak kiváncsiságbol mondtam, de azért köszi, ám Miskolcon vagyok, a Miskolci Egyetemen tanulok
2010. okt. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!