Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repülőre lehet cigit felvinni...

Repülőre lehet cigit felvinni a kézipoggyászban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de max. 1 kartonnal.
2009. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és öngyújtót??
2009. okt. 1. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Öbgyújtott, gyufát azt nem.
2009. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocsika, öngyújtót
2009. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

óó:S És a feladott csomagba lehet öngyújtót tenni??

Vagy ha belecsomagolom a ruhák közepébe a poggyászba?Azt csaknem tudják átvilágitani,vagy igen:S?

2009. okt. 1. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:
A feladott csomagba szabad, nem fegyver.
2009. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
átvilágítani át tudják abba biztos lehetsz de miért akarsz annyira gyujtót felvinni a gépre?
2009. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi feladott csomagban hoztunk fapadoson 3-an 3 csík cigit,4 liter pálinkát, szalonnát,kolbászt..plusz én hülye a kézipoggyászomat nem néztem át(ami egy hátitáska volt,amit telepakoltam),aminek az alján hagytam egy sniccert,amit hetekkel előtte használtam..átvilágították kicsit csodálkoztak,én is de nem tudtam mi van, fogtam a táskám aztán sétáltam tovább. csak este mikor kipakoltam, esett le mi van
2009. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:41-es! ómer gyujtogatni akarok:D..

amugy talán a cigihez kell,kint nem akartam venni. egyénként minden rendben volt vele:)

köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 11. 01:10
 10/10 anonim válasza:
Nálam kézipoggyászban két öngyújtó is volt (Budapest->Zürich), odafelé nem szóltak, visszafelé az átvilágításnál szét akarták szedni (fém újratölthető gyújtó). Miután közöltem, hogy nem működik, visszaadták. Egyébként 2009-ben Zürich lett Európa legbiztonságosabb reptere.
2010. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!