Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül kell repülőn...

Teljesen egyedül kell repülőn utaznom és félek?

Figyelt kérdés

Még sohasem utaztam repülőn, most fogok elsőnek és félek. barátnőmhöz utazom ki. Mit tegyek hogy ne féljek ennyire?

Az is a baj ugye hogy még sosem utaztam így és ráadásul egyedül kell.


2013. máj. 23. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül én is félnék. De ha volna a gépen egy pilóta is az kicsit megnyugtatna.☺
2013. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz :D
2013. máj. 23. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
én egyszer utaztam, inkább izgalmas mint ijesztő volt. a felszállás egészen az utazómagasságig remek móka, figyelni hogy távolodik a föld és mész át több réteg felhőn. Aztán mikor a legfelső réteg fölé érsz az a legjobb, olyan mint a tejszinhab. sajnos végig felhős volt így a max magasságból sajnos nem láttam semmit a földön. vagy ereszkedéskor fent tiszta idő van, a nap megsüti a felhő tetejét, festői. Aztán belemegy a repülő és hirtelen sötét lesz és eső :) nagyon nagy élmény!
2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Többször utaztam már egyedül, nincs mitől félned. Majd beszélgetsz a melletted ülővel. Ha meg lezuhan a gép, az sem segít, ha az egész családod ott ül veled. Ennek amúgy nagyjából akkora az esélye, mint hogy a fejedre essen egy tégla, és agyonüssön, amikor otthon reggel kilépsz a házból.
2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Olyan még nem történt, hogy egy repülő fent maradt volna. Lejön. Vagy így, vagy úgy.

Egyébként a repülő még mindig sokkal biztonságosabb, mint bármilyen más közlekedési eszköz. Leszálláskor rágózz.

2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:

Nem leszel egyedül az utastérben. Ha igen, akkor pedig páratlan élményben lesz részed! :)


Igyekezz ablak mellé ülni, és ha szerencséd van, nem túl felhős az ég és nem túl párás a levegő, végig lekötheted magad az alattad elterülő látvánnyal. A modernebb repülőtereken elég gyorsan lehet intézni a ki-beszállást, kivéve persze az ellenőrzőkapu utáni és beszállítás előtti időszakot. Párszor nekem is kellett üzleti célból egyedül utaznom, vittem magammal egy kütyüt, és neteztem, olvastam rajta. Nagyon sokan utaznak egyébként "egyedül" repülőn.

2013. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ott a reptéren ugye nem tudok eltévedni? és a csomagom sem fog elveszni? Köszi a biztató szavakat mindenkinek :DD
2013. máj. 23. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Arra azért nagyon figyelj, hogy mindenképpen a neked kijelölt számú helyre ülj. Ha valami történik, annak alapján könnyebb lesz majd azonosítani...


;) :P

2013. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lakatos István válasza:

A repülés nem veszélyes.

Csak a zuhanás a veszélyes.

De minden zuhanást túl lehet élni baj nélkül.

Csak a becsapódást nem mindig.

:-)

2013. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. jún. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!