Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 4. alkalommal is megbuktam...

4. alkalommal is megbuktam forgalmi vizsgán. Nem tartottam be a kerékpárosnál az oldaltávolságot. Szerintetek érdemes még foglalkoznom vezetéssel? 5. vizsgán mire számíthatok? Nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
Első bukásom parkolás miatt volt,nem volt meg a 30 cm távolság, második,h kapubejáró elé parkoltam, harmadig pedig, nem engedtem át a gyalogátkelőhelyen a kerékpárost

2013. jún. 19. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Már megbocsáss de az nem ok azonnali bukásra hogy nem volt meg a 30cm meg a kerékpáros dolgok. Mind csak hibapont. Valami jóval súlyosabbat követtél el vagy sok apró dolog jött össze? Vagy esetleg csak sz*patni akaranak mert látják rajtad hogy te megfelelő célpont vagy és addig fogják ezt csinálni veled míg más oktatód vagy vizsgabiztosod nem lesz. addig is te adod neki a pénzt bőkézzel...
2013. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tartott kellő oldaltávot, az bizony azonnali bukás helycserével. A kresz szövegében nincs, de ez kocsiszekrénnyi távolságot jelent. Tehát szép nagy oldaltávot.

A zebrás dolog vitatható. Ha a bringás rajta ült, nincs elsőbbsége. Ha tolta, akkor gyalogos.


-------

A későbbi vezetői életed szempontjából az a leglényegesebb, hogy vizsgadrukk nélkül tisztában vagy-e azzal, kinek van elsőbbsége, s tudsz-e határozott lenni. A zebrás dolgot nem számítva ezek a hibák kisebb kockázatúak. Nem ok a feladásra.

Ha rendre be akarsz menni az egyirányú utcába a tiltott irányból, nem adod meg az elsőbbséget a védett útnak, elsőbbséggel rendelkező úton haladva elsőbbséget akarsz adni az alárendelt úton lévőnek, nem tartasz féktávot, nem használod az indexet úgy ahogy kell (s nem úgy ahogy másoktól látod!), ha nem szlalomozol, nem tolsz, stb. akkor van helyed az úton.


Ha nem változott a szabály, akkor az 5. vizsgán 2 vizsgabiztos ül be. Ha ezen is elbuksz, akkor PÁV, ha azon átengednek, akkor kezdődik elölről az egész.

2013. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meg kell oldani okosban, mielőtt végleg elveszik a maradék önbizalmad. Harminc óra alatt nem lehet megtanulni vezetni. Ahhoz, hogy úgy - ahogy gyakorlott sofőr legyen valaki, kell minimum 50 - 70 ezer km. Legyen meg a papír, aztán vezess nagyon sokat, gyűjts minél több kilométert. Szerezz önbizalmat.

Nem volt meg a 30 cm. Miért nem? Addig korrigáld, amíg nem lesz jó. Azt hiszed a rutinosoknak mindig elsőre odateszik? Egy fenét. Bárkit meg lehet buktatni, mivel sok a szubjektív elem.

2013. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sikerült !!! :) Átmentem hibapont nélkül :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat ! :)
2013. júl. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!