Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hetes kihagyássa...

Szerintetek 3 hetes kihagyással át lehet menni a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Oktatóm most jött vissza 3 hetes nyaralásáról, nekem meg jövőhéten pénteken lesz a forgalmi vizsgám (második). Míg nyaralni volt azért nem mentem másik oktatóhoz mert az ő kocsiját szoktam meg, könnyű (számomra) kezelni, az oktató is rendes. Oktató nem nagyon mondja hogy hogy vezetek, inkább azt hogy túldramatizálom ha kisebb hibákat vétek, de azt se mondja hogy jól vezetek. Ezért én most nagyon félek hogy át fogok-e menni pénteken a vizsgán. Első vizsgával és első oktatóval nagyon negatív élményeim vannak, ezért félek. A másik ok meg hogy első oktatóm egy kapzsi disznó volt, úgy húzta ahogy csak lehetett, nagyon sok órát vettem nála, majd a vizsgán szépen megbuktam.. akkor váltottam a jelenlegi oktatóra. Nagyon nagyon szeretném ha meglenne a vizsga! Én tényleg bele fogok adni apait-anyait, de így van esélyem?

2013. aug. 14. 19:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát ha nem, akkor inkább ne legyen még jogsid... Vezetés közben is lesz 3 hét kihagyás... utána karambolozol?
2013. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz hogy lesz való életben hogy nem vezetek bizonyos ideig. De a vizsga és a való élet más. A vizsgán azért megbuktatnak ha 1x véletlen kint marad az irányjelző, vagy pl biciklisnek elsőbbséged adásnál nem nézek szét annyira feltűnően, csak a szememmel végigpásztázom a bicikliutat (ha kihalt a környék/nincs forgalom). Vagy ha véletlen felmegyek az útpadkára. És valljuk be, előfordul hogy kint marad az irányjelző és az illető úgy megy jó sok métert, vagy hogy véletlen felmegy a padkára.

A vizsgán "csak" át kell menni, a való életben tanul meg az ember ténylegesen vezetni.

2013. aug. 14. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor én vizsgáztam, nem aludtam este egy percet sem és persze igy a vizsga napján full fáradt voltam. Igy beletörődtem, hogy megbukok tuti, na meg az volt az első vizsgám. Szóval leszartam már a végére, hogy megbukok e, vagy sem. És pont ez segített, átmentem elsőre. Nem nehéz az , egyszerüen csak figyelj oda hogy mit csinálsz és menni fog.
2013. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges vizsgadrukkal tessék elmenni. Az adrenalin csodát tesz.

Menj el, ne panaszkodj. Mond magadban, hogy menni fog. Miért ne?


Na, sok sikert! Aztán vasúti átjáróban nézz ám körül.

2013. aug. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 flora08 ***** válasza:
100%
Az a három hét nem fogja befolyásolni a tudásodat. Ne félj, nem lehet elfelejteni :) Én sem mentem át elsőre, úgyanígy éreztem ahogy Te, úgyhogy teljesen megértelek. Szerintem Te nem a három hét miatt aggódsz igazán, hanem azért, mert rossz élményed van az első vizsgával és az előző oktatóddal kapcsolatban. Tudom, hogy nehéz, de próbáld kizárni ezt az érzést. A vizsgán csak az útra figyelj, ne agyalj az előző bukáson. Én rettenetesen izgulós vagyok (az elsőt ezért buktam el) de aztán csak lenyugodtam. Muszáj volt, hiszen a való életben sem szabad úgy beülni a kormány mögé, hogy a rossz élmények befolyásolják a gondolataidat. Gondolj arra, hogy "igen, akkor elrontottam, de most nem fogom, be tudom tartani a szabályokat." Ha szeretnél, írj üzenetet, szívesen válaszolok a témában :)
2013. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 15. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1 évet hagytam ki. +10 óra. 3. vizsga nem sikerült. +3 óra. 4. vizsga sikerült.
2013. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!