Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga után hogyan...

Forgalmi vizsga után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az oktatóm nem mondta el elég pontosan... meg van az elsősegélyvizsgám, de semmilyen más papírom nincs. Valami vizsgalapról beszélt, de azt a felügyeletnél kell kikérni (ahol vizsgázta) és úgy elvinni azt az okmányirodába?

Mert a vizsga után sem kaptam semmi papírt, csak vissza a személyimet.


Akkor hogy is van ez?


2013. aug. 16. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A sikeres forgalmi vizsga után be kell menni az autósiskola irodájába, ott kapsz egy kérelmet, amit ki kell töltened és azt kell elküldeni a Nemzeti Közlekedési Hatóság legközelebbi irodájába (tudtommal minden megyében egy irodája van az NKH-nak). A nemzeti Közlekedési Hatóság fogja kiállítani azt az igazolást, amivel az okmányirodába el tudod intézni a jogsi kiállítását.
2013. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt azt is meg tudod nézni, hogy hol van a legközelebbi iroda, ahova el kell küldened a kérelmet és az elsősegélynyújtó vizsgán kapott papírt: [link]
2013. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett semmi kérelmet kitölteni, hanem személyesen nekem kellett bemennem a vizsgaigazolásért, mondván, hogy én közelebb lakok az NKH megyei központjának városához csak, hogy nekem így le kellett tekernem biciklivel 20 km-t, mert ugye közelebb van, de nincsen busz. Szemét egy világ.


Nah, de vissza térve a témára, az Okmányirodába vinned kell 4000 ft-ot bankkártyán vagy kp-ban (én a kártyát javaslom, azonnal tudsz fizetni, még a kp-val még ott kell matyiznod egy ideig a járási hivatalban), a vizsgaigazolást, elsősegély kártyát és orvosi alkalmasságit. Ott beülsz a fülkébe, készítenek egy képet, elkérik az aláírásod és már meg is vagy, 1 hónap max. mire kiküldik. Ajánlva megy a levél, így ha az nap nem veszed fel, mikor a postás hozza akkor még a Postára is be kell menned átvenni a jogsit.

2013. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!