Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Ráckevei Hév hídján (Dunahar...

A Ráckevei Hév hídján (Dunaharaszti, Kis-Duna) gyalogos átkeléskor kell-e lépcsőzni?

Figyelt kérdés
Kerekesszékkel járható segítség nélkül?
2013. okt. 15. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hév ?
2013. okt. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

HÉV


[link]

2013. okt. 15. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A megközelítés szintben történik műholdkép alapján, de a hídszerkezet (főleg a dilatációk) miatt nem biztos, hogy akadálymentes a híd. Javaslom inkább az M0 híd használatát, mert azon kerékpárút van átvezetve - pihenők ugyan nincsenek a rámpákon, de legalább akadály sincs rajta.
2013. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:

Rég jártam ugyan arra, akkor is bicajjal. Úgy emlékszem, kellett menni keskeny helyeken is meg úgy általában, nem volt jó az út.

Egyedül, kerekesszékkel tuti nem merném látatlanban megpróbálni.

Igaz, azóta lehet, hogy javítottak rajta, azt hiszem, pont volt valami felújítás mostanában. De az lehet, hogy a síneket érintette.

2013. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az M0 hídján akkor van bicikliút?

Az is jó.


Ez új, mert régen mintha csak autós sávok lettek volna, meg nem régen építkezés (szélesítés?).

2013. okt. 15. 10:32
 6/8 kovpet ***** válasza:
A szélesítés óta nem jártam arra sem, de régen átmentem bicajjal jó párszor, tehát tuti át lehetett. Mondjuk elég rendes emelkedő volt a hídra fel, arra emlékszem. Bicajjal nem volt gond, de nem tudom, hogy egy kerekes széknek mi számít nagy emelkedőnek.
2013. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
nem, az vonatnak van építve, a gyalogos átjárás csak pozitív mellékhatás. taksonyi híd, vagy az új M0 híd?
2013. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az M0 hídja már az 1990-es évek eleje óta járható kerékpárral, külön kerékpárúton persze. Ez, mint említettem, akadálymentes megközelíthetőséget jelent, de az emelkedés szöge biztosan meghaladja a kerekesszékeseknek szánt rámpák maximális szögét, továbbá pihenők sincsenek.
2013. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!