Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerinted megérdemelné a...

Szerinted megérdemelné a BUNKÓ HONDÁS, hogy ne fizessék ki neki a biztosítási díjat?

Figyelt kérdés

Tegnap egy hondás mozgássérült parkolóhelyre állt, a lopósautó szerelvénye rászakadt. A biztosító biztos fizet neki ezek után.

[link]



2014. márc. 27. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Büntetést érdemel,de nem ekkorát!Valaki egy két ezres büntetésből is megjegyzi hogy ne csináljon többet ilyet.Ha egy bmw lett volna akkor nem sajnálnám Én sem de ez már más téma :)
2014. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Pfff. Falnak beszélek, azaz írok. Akkor is tartsuk már elítélendőnek a pofátlanságot, bunkóságot, akárki akármilyen autójával teszi! Rengetegszer kellett messze megállnom az autóval mert egy akármilyen Opel vagy egy ilyen Honda elfoglalta a közeli rokkant helyet és nem volt kártya se kitéve. Nekem aztán tök mindegy milyen embléma van azon az autón ami elfoglalta a helyet!

De ti csak az emblémát figyelitek. Mondom, nekem mindegy mi van ráragasztva és az se baj hogy nem telik jobbra 300 000 forintos autónál. De ti ha már ennyire irigyek vagytok egy jobb autóra mint például egy BMW akkor dolgozzatok többet vállalkozzatok, tanuljatok jobb szakmát, járjatok egyetemre és vegyetek egyet. De ugye irigykedni meg utálni azokat akiknek van, könnyebb. Ez már off volt, de leírtam már, mert úgy látszik, hogy az átlag autómárkák tulajdonosai is nyugodtam elfoglalhatják a rokkant helyet. Eszem megáll.

2014. márc. 29. 21:59
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha gazdag lennék akkor sem vennék bmw-t :)

Nem tagadom,Én nem szoktam beállni az ilyen parkolókba,de úgy igazán nem is izgatom magam rajta hogy ki áll oda...Na meg tényleg kártyával ott állsz meg ahol akarsz .Te örülnél neki ha így tönkretennék a kocsidat? itt papolsz hogy irigyek vagyunk,miközben igen is sajnáljuk a hondást hogy ez történt vele.Ha bmw-vel történne akkor tudom hogy úgy is valami gazdag zsugori emberé aki ezt a kárt zsebből kifizetné....

2014. márc. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ennyire nem megy az értelmezés?

Ez nem az autómárkajelekről szól. Hanem hogy ugyanúgy kéne elbírálni minden autóst. Az autómárkákat csak azért hoztam fel, mert azt tapasztaltam, hogy az átlagautósok között nagyon sok a szabálytalankodó és felettük szemet hunynak azért, mert átlagautósok. Ennek az olyanok látják a kárát mint én. Válogatás nélkül minden autós vackát el kellene húzni a fenébe, ha útban van.

De sajnos az van, ha egy AuDI vagy BMW parkol ott akkor ugranak és intézkednek de ha más autó akkor nem láttam eddig igyekezetet. Mert azokat biztos nem is jelentik a felügyeletnek pedig ugyanúgy foglalják a helyet. Csoda hogy ezt a Hondát is el akarták vinni.

.

Hogy etessem az autómárkáknál leragadt trollokat:

Különben én se vennék AUDI se BMW se Honda, Opel, Volkswagen, Suzuki, francia és egy csomó más autót ha ölembe hullana 5 vagy 10 millió, nem dacos irigységből mint itt sokan, hanem mert ezek mind rossz autók.

Nem érnek közel se annyit, amennyiért árulják őket. Egyenesen a roncstelepre kéne vezetni őket a gyárból. Állítom ezt úgy hogy kipróbáltam már ilyeneket segítséggel és most régi pocsék Suzukim van, sajnos.

Toyotát vennék mert ez az egyetlen jó autó ebben a világban, látszik is mert több autót ad el szinte mint a többi együtt véve. De mielőtt még valaki beszólna, ha egy Toyota állna mozgássérült helyre, amire még nem láttam példát, Opelosokkal, francia autósokkal, Volkswagenesekkel és hasonlókkal ellentétben, akkor is jelenteni kellene.

2014. márc. 30. 12:39
 15/19 anonim válasza:

Szánalmas amit itt csinálsz...

Nekem sincs pénzem Hondára, mégsem oltogatom azokat akik elértek valamit és fenn tudnak tartani egy ilyen autót.

A másik meg, hogy nem hamis rokkant kártyával állt meg, csak egyszerűen elnézte és rossz helyre állt. Én tegnap jártam így, ugyanazon a helyen, a Csapó utcán a 300ezer forintos autómmal.

Épp elég büntetés a 21.000 ft büntetés + a feljelentés (+ ~70.000).

2014. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Inkább az szánalmas, ahogy próbáljátok mentegetni. Elnézte? Véletlenül? Peeeeersze, én is ezt mondanám. Ott voltál? Ha egy Audi Q7 terepjáróval áll oda valaki, az bezzeg már nem nézhette el? Az Audist ott helyben fel kell koncolni, de ugyanezért egy ilyen hondásnak meg megveregetni a vállát?


Inkább az a szánalom, hogy nem bírjátok beismerni, hogy azért véditek meg, mert egy ilyen hondással tudtok azonosulni csak azért, mert egy számotokra megfizethető autója van. De egy Audi Q7 terepjáró nektek nagyon drága, megfizethetetlen, ezért utáljátok, hogy fujj gazdag, vesszen a szemét. Ez a buta csőcselékre jellemző hozzáállás.


Én egyformán elítélem akkor is, ha egy 250000 forintos Suzukival áll oda valaki, vagy egy Hondával, vagy egy Q7 terepjáróval.


Nem akarok kárt senkinek, de ez a magának kereste tipikus esete, ezért tettem fel a kérdést.

2014. ápr. 19. 10:26
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem értem mire fel neked hogy itt akármit is írj bárkiről?

Én dolgoztam már igazi gazdagnál és az általad leírt csőcseléknél is te paraszt!

Nos azok akiknek kevesebb pénzük van azok még akkor is kifizetnek rendesen ha bankba kell menniük kölcsönt felvenni.Bezzeg akik jól el vannak eresztve érdekes mód nem igazán szeretnek fizetni,azt gondolják hogy nekik minden ingyen jár....Nos menjenek le a boltba egy kenyérért és ott próbálkozzon hogy majd máskor fizet....Elfelejtik mondani sokan azt is hogy vajon miből is van a sok milla,vagy az első milliók.Vannak azok is akik bizonygatják hogy ők ezért megdolgoztak ,nos ha valakinek cége van akkor nem a tulajdonos dolgozik meg a cég vagyonáért hanem az átlag munkás az általad leírt csőcselék te idióta.És többnyire senki sem tehet arról hogy hova születünk.Én is mindenemért megdolgozom,nekem sosem vettek kocsit,se házat,nem örököltem milliókat senkitől.Te velem ellentétben egy senki lehetsz mert tuti hogy mindent alád toltak,te csak illúzióban élsz hogy megdolgozol mindenért,pedig ha tudnád milyen is az igazi munka! És mellesleg tapasztalom sok helyen azt is hogy pl vannak a mérnökök,van a gyakorlati részleg,nos a mérnök okoskodik a gyakorlati meg bizonyítja hogy hiába okoskodik mert gyakorlat nélkül nulla az elmélet! Szóval buta csőcselék? Az buta csőcselék akik mindig kiszolgálnak téged?Akik a házadat építik vagy az autódat?Szállj le a magas lóról mert te is csak egy ember vagy és egy senki is ha ilyen gondolkodásod van.

És ne hidd hogy nem ugranak egyből a hétköznapi autókra a közteresek hogy büntessenek.Csak tudod annyi a különbség hogy nekem olyan csekket küldenek ami a fizetésem felét teszi ki neked meg ugyan ez a csekk ,a pék se tudja hogy hányadát,de az biztos hogy téged nem visel meg anynira mint engem így ha drágább autót visznek el akkor azt nem is fogom sajnálni,na meg az ilyen embereknek úgy is van jó ügyvédjük,a szegényebbeknek nincs erre se pénze és örül ha kinyögik a büntetést.És mindenkit ugyanúgy büntetnek,te valami álomvilágban élhetsz mert olyan nincs hogy a csóróbbakkal elnézőbbek,sőt a csórók fizetőképesebbek mint akármelyik gazdag,mert azok csak elsunyizzák a büntetéseket míg az átlag ember kifizeti és vállalja tettei következményét!

2014. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Paraszt az esetleg te vagy. Ha olvastad volna, rokkant vagyok és az zavar, hogy folyton elfoglalják a roki parkolót és ez még rendben is van, mert ők, szegények megtehetik. Nem álomvilágban élek, mert ez így van.

Senkinek nem kívánom ezt a helyzetet. Te most bizonyítottad be, hogy beillesz a csőcselék csapatba. Nagy valaki lehetsz, munkásember. Légy büszke magadra! A többiben tévedsz hülye niemand. Alám nem tolt senki semmit. Tanultam egyetemen és rokkantságom ellenére dolgozok. Mindenemért megdolgoztam. Amikor a Suzukimat vettem, a gépkocsi vásárlási támogatást sem igényeltem. Mert tudtam, hogy én nem szorulok rá. Tanulj és keress jó állást, vagy legyél főnök egy vállalkozásban. Ha a gazdagokra, a munkaadókra vagy mérges, akkor állj eléjük és nekik mondd. De csak itt szólogatsz be egy rokkantnak. Kemény vagy!

2014. máj. 1. 19:15
 19/19 anonim ***** válasza:

Legyél csak abban a tudatban hogy megdolgoztál érte te bubkó se ggfej!

majd foglak sajnálni az átkozott parkolóhelyed miatt!oda ne rohanjak!téged minősít az is hogy engem mint melós embert nevezel csőcseléknek ,aki tényleg megdolgozik a pénzéért ,engem aki kényelmesen beparkol ahova tud...Tudod Én mindenkinek mindig is megmondtam a véleményem,nem voltam egy sosem egy csendes ember,és ha valami nem tetszett mondjuk a munkánál akkor úgy is tovább álltam.

2014. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!