Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A biztosítási csekk nem volt...

A biztosítási csekk nem volt nálam igazoltatáskor és megbüntettek 20000Ft-ra! Tudtam igazolni hogy van biztosításom! A pénzbírságot nem fizettem be! Kaptam egy papírt hogy az eljárás meg van szüntetve! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
De most lessz egy tárgyalásom!
2013. aug. 27. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Csekknek nem kell nálad lenni, mert akár inkasszós, vagy sima utalásos is lehet a díjfizetés! Elég a szerződések ott lenni!


Másrészt nem hiszem, hogy ezért bírósági tárgyalást tartanának, gondolom csak egy szabálysertési előadó fog meghallgatni és aztán kapsz egy határozatot.


Szerintem.

2013. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: tucok1989

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 20:51

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A biztosítási csekk nem volt nálam igazoltatáskor és megbüntettek 20000Ft-ra! Tudtam igazolni hogy van biztosításom! A pénzbírságot nem fizettem be! Kaptam egy papírt hogy az eljárás meg van szüntetve! Mire számítsak?

"Csekknek nem kell nálad lenni, mert akár inkasszós, vagy sima utalásos is lehet a díjfizetés! Elég a szerződések ott lenni! Másrészt nem hiszem,.."

Az üzenet szövege: most lessz a tárgyalás mivel a 20000Ft-ot nem fizettem be! 1 rendű szabálysértés van a papíron!Az okmányirodától kaptam a papírt hogy megszüntették az eljárást! És nem tudom hogy mire számítsak!


Én se tudom...


(A lesz egy esz!)

2013. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól megszívattad magad. Ahelyett, hogy befizetted volna a 20ezret, most fizethetet a 20ezret+perköltséget+késedelmi büntetést. Ügyes!
2013. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A biztosítási csekknek már nem kell nálad lenni a kresz szerint úgyhogy teljesen jól tetted, hogy nem fizetted ki. Lesz egy meghallgatásod aztán ejtik a dolgot
2016. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!