Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztositási bónuszok átvezetés...

Biztositási bónuszok átvezetése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy autóm régi. KÖBe nél van biztositva és 4Bónuszban vagyok. most veszek egy másik autót holnap és biztositást kötök rá a K&h nál. közben a régit átruházom egy családtagnak üzembetartóival. Meglehet oldani a 4 bónuszt au új autóhoz?

2014. márc. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A0-ra fogják kötni az új biztosítást, aztán ha lezajlott az okmányirodában a papírozás, akkor visszasétálsz a biztosítóhoz a szerződéssel, és átíratod a B4-et. Ha jó tempóban csinálod, akkor már a jó csekket küldik ki.
2014. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: egy lépésben is megcsinálhatod, ha eleve az üzembentartói szerződéssel mész be a biztosítóhoz!
2014. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ez nem lehetséges ha online kötöm a biztositást ugye?

2014. márc. 23. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én előbb íratnám át a régi autót a rokonra és az új autóra való biztosítás kötésekor előzmény szerződésnek már a régi autó biztosítását adnám meg és a B4-et.
2014. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megirtuk az üzembentartóit a rokonnal. és ma megcsináltam a biztositást!

Rávezették a B4 besorolást.

2014. márc. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!