Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Ez a videó...

Ez most komoly? Ez a videó valódi?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 11. 14:13
1 2
 11/17 Napkiraly ***** válasza:
Na, spórolt a vágóhídon a gazda, csak össze kellett szednie a húst
2014. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
napkiraly, ez elég morbid volt :D
2014. ápr. 11. 20:33
 13/17 Napkiraly ***** válasza:
hát sajnálja az ember a jószágot, de csak azért tartják,mert a végén finomságok lesznek belőle.
2014. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"hogy nem vette észre azt a sok bárányt aki az úton kelt át.."


A bárányokat más se vette volna észre, hiszen kecskék voltak!

:D

2014. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Meg se nyitottam a linket már tudtam melyik videó... pár napja ez emgy mindenhol, megtörtént, ez van, gondolom ha már felvétel van róla biztos nem úszta meg büntetlenül.
2014. ápr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
64%

ÚRISTEN!! :o

Ez..uhh..borzalmas,de szerintem ez tényleg megtörtént.

Nem tudom hogy az a k******* sofőr miért gázolta el szegényeket,de szerintem nem romlott el a fék!

Valószínűleg csak szimplán úgy volt vele a sofőr,hogy 'Á,ez amúgy is egy úttest,ahova nem kellene ennyi kecskének lennie,akkor miért ne üssük el?'


Undormány az ilyen ember,ráadásul innen is látszik hogy egyes embereknek semmi nem számít saját magukon kívül,és nagyon erkölcstelenek is...szomorú

2014. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
A közút nem legelő. A kecskepásztort is vissza lehetne dugni az anyjába, ötöske. Miért nen állította le a forgalmat?
2014. máj. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!