Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha rádudálto...

Hogy reagálnátok, ha rádudáltok valakire, mert nagyon szabálytalan volt, az meg megáll, kiszáll egy méteres vasrúddal?

Figyelt kérdés
Kb két méteres 3 ajtós figura, kezében egy kb 1 méter hosszú vasrúddal elindul feléd, te egy jobbfajta drága autóban ülsz, ő meg egy régi 30 éves korrodált hulladékból száll ki.

2014. ápr. 27. 06:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

1. Elhajtanék a helyszínről.

2. Ha nem lehet elhajtani, akkor dudálnék (figyelemfelkeltés).

3. látványosan levideóznám az akcióját. Így ha nagyon elragadtatná magát, lesz bizonyíték ellene.


Az ilyen általában csak addig emberkedik, amíg nem látja, hogy kellőképpen befostál tőle. Tehát az is megoldás, ha elnèzést kérsz.


Egyébként valószínűtlen, hogy a kocsidon kívül bármiben kárt tegyen az illető. Én sajnos ilyen nevelgetős-dudálós-bemutogató típus vagyok, a többség bőven megelégszik a verbális aggresszióval. Egyetlen hülyegyerek kezdett el bokszolni, ő a videóm alapjàn felfüggesztettet kapott és az utolsó szó jogán elmondottakból úgy tűnik, a továbbiakban visszafogja magát.

2014. ápr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
hát minek kell dudálni? úgy ne csodálkozz ...
2014. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
1-es majd lesz valaki aki felhelyezi neked a kamerádat!
2014. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
#2 menj már a fenébe.
2014. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
#3-as is, ti az állatságot és a szabályok önkényes értelmezését, megsértését pártoljátok vagy csak gyerekek vagytok, billentyűzettel?
2014. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam dudálni, max. vészhelyzet elkerülésére, de akkor meg nincs idő dudorászni. Tehát nem szoktam dudálni :) Na jó, nem rég rádudáltam egy gyalogosra a zebrán, mert a mellettem jövő nem állt meg, de nála nem láttam csak egy Szíj Melinda szatyrot :)
2014. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan reagálnék, mint ebben a kis filmecskében:

[link]


Ugyanis ha vascsővel támad, akkor már jogos az önvédelem és nem veszik el az engedélyemet.

:)

2014. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet mindenkinél stukker.

Sokkal egyszerűbb lenne, ha kicsit elnézőbbek lennénk a másikkal. Lehet, hogy azért szabálytalankodott, mert elnézett valamit, vagy rossz napja van, felidegesítette a felesége, stb. Az pattogjon először, aki levezetett minimum 500e km-t és soha, semmi, de valóban semmi szabálytalant nem csinált.

Ezért ne szólogassunk be és ne üljünk rá a dudára fél percre, és ne mutogassunk, ne ordítsunk át bemutatva az alpári paraszt énünket, és akkor a legszelídebb oldalát fogja mutatni az is, aki amúgy vascsővel fenyegetne.

2014. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most hogy előjött a jóidő, előjöttek az érdekesebb rétegek a tunigolt keményverdákkal, friss jogosítvánnyal. Tegnap jött mögöttem egy ilyen fiatalság betartva a kb 8cm-es követési távolságot, majd megelőzött úgy, hogy majdnem az árokban kötöttem ki. Nem megy az autóm gyorsabban, még ha megfeszülök, akkor sem, emelkedőn felfele(öreg szívódízel)

Nem történt semmi, szerencsére, csak mutogatás, de már elegem van ezekből a kis szarjankókból, akik f..zhosszabbítónak használják az autóikat, és a barátnőjük előtt akarnak erősek lenni. Ha meg kiszállnak, akkor olyan tündéri jókisfiú mindegyik, hogy az ember teljesen elérzékenyül.

Megfigyeltem, ha egyedül mennek, nincs gond, de ha ott van a barátnő...

2014. ápr. 27. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem lehet mindenkinél stukker."


Viszomt jó példa arra, hogy bárkinél lehet, így nem biztos, hogy jó ötlet vascsővel, kerékkulccsal, katanával kiszállni az autóból!

:D


Egyébként én se szoktam állandóan a kürtgombhoz kapkodni, de van amikor elönti a szar az agyamat, és kikelek magamból. Aztán az már tényleg mindennek a teteje, ha egy olyan utcai harcosnak áll feljebb, aki láthatóan tojik mindenki másra!

2014. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!