Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósiskola váltás?

Autósiskola váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Múlt héten kezdtem vezetni tanulni, eddig 8 órát vezettem. Az oktatóm eléggé goromba, türelmetlen és nem egyszer felemeli a hangját a hibázok, a legutóbbi alkalommal már sírva jöttem haza az órámról. Nagyon meg akartam már tanulni vezetni, ez volt az egyik álmom, de ez a férfi gyakorlatilag megutáltatta velem az egészet. Szeretnék iskolát váltani, mivel ez egy kis iskola, nincs lehetőség oktatócserére. Mivel jár az iskolaváltás? Akkor ismételten ki kell fizetni a tanfolyamot? Tudtok ajánlani olyan autósiskolát Kecskemét, Dabas környékén, ahol türelmesek az oktatók? Kezdem azt hinni már, hogy velem van a baj, mivel az oktatóm szerint nekem nincs érzékem a vezetéshez és nagyon lassú vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. szept. 24. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
nos a kresz vizsgád megvan tehát azt nem kell ki fizetned, de a 8 órád elbukott már
2014. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmész egy másik autósiskolába és elmondod, hogy oda szeretnél járni.

Az előző sulitól kikéred/kikéreted a papírjaidat.

Nem vész el semmi.

Amit kifizettél azt kifizetted, az le is kell vezetned.

2014. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!