Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » AM Robogó/Váltós jogsi külömbs...

AM Robogó/Váltós jogsi külömbség Mennyire harapnak érte a sünök (rendőrök)?

Figyelt kérdés
Lehet hogy még nem hallottál róla, én is csak ma tudtam meg(holnap vizsgázok városban) hogy van különbség a között hogy váltóssal vagy robogóval vizsgáztál. Tapasztaltabbakat kérdeznék akik robogóval vizsgáztak de váltóssal rohangálnak, hogy ezt mennyire veszik komolyan? Ha balesetet csinálok akkor biztos nem előnyös, de egyébként?

2015. máj. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy még nem hallottál róla"


Képzeld hallottam arról, hogy szerencsétlen kölyköket hülyítik mindenféle kitalált dologgal!


Egyébként nincs "külömbség", nincs ilyen szó!


Eddig még senki se tudott olyan AM jogsit mutatni, amibe bejegyezték a 78-as kódot (Automata járművekre korlátozva).


Ráadásul itt egy kollégád aki most vizsgázott, őt is átbacta a vizsgabiztos, és érdekes módon az igénylőlapján még sincs bejegyezve korlátozás!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__688..

2015. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jééézusom...te ezt beszoptad.?..sok gyökér ezen röhög naphosszat..


levizsgázol, és olyan váltós fostalicskával jársz, amilyenre csak fussa..a rendőrök legfeljebb gyorshajtásért állítanak meg.


méghogy automata jogsi..meg lábváltós jogsi....pfff..

2015. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs jogsim, de szerintem indokolt esetben korlátozhatják - pédául autónál van ilyen!

Nekem a lábam van combban amputálva, szóval lábbal váltós nem jöhet szóba...

2016. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!