Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van ennyi intoleráns...

Miért van ennyi intoleráns oktató?

Figyelt kérdés
Folyamatosan lehet hallani, hogy az 1-2 órás tanulóvezetőkkel is megy az ordibálás, idegeskedés stb. Miért van ez? Szerintem tudják mit vállaltak...
2015. jún. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy sok az intoleráns, sok az olyan aki oktatásra szakmailag alkalmatlan. Én nagyon megszanálnám az oktatókat...
2015. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert idegileg tönkremennek. A forgalomban nem lehet finomkodni, ott nem babra megy a játék..


arra nem hivatkozom, hogy a tanulók nem elég ügyesek, és ettől idegesek, mert ezt vállalták. Ha mindenki az első órán tudna vezetni, akkor nyugodtabbak lennének...

szakmai ártalom. sajnos nem tud más munkát vállalni, mert nem találna munkát.

2015. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom, hogy idegbetegek lesznek, naponta 10-12 órán keresztül ugyanazt a dumát nyomják, aztán mindig kell realizálják, hogy 101-dik magyarázatot sem érti a tanuló, és akkor ilyenkor kicsit elvesztik a türelmüket. Persze nem védeni akarom őket, de na.
2015. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" 101-dik magyarázatot sem érti a tanuló, és akkor ilyenkor kicsit elvesztik a türelmüket."


Nekem anno a fősulin azt mondta az egyik tanárom, hogy ha gyanúsan sokan buknak és rosszak az eredmények, akkor meg kellene nézni az oktatót, nem ő csinál valamit esetleg rosszul...

2015. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!