Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2. forgalmi vizsga után...

2. forgalmi vizsga után érdemes fojtatni?

Figyelt kérdés

tegnap buktam másodszor forgalmin..

az elsősegély és a kresz elsöre ment de itt nagyon izgulok...

vizsga előt vezettem 2 órát hibátlanul..


2015. aug. 11. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Akarod mondani "folytatni".


Egyébként persze hogy érdemes, lehet, hogy harmadikra pont sikerülni fog.

2015. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fojtatni? Kit? Az oktatót a vizsgabiztossal meg? nem tudom, ezt neked kell érezni.


Folytatni érdemes, de kérdés, hogy mi miatt buktál? Lehet, hogy nem elizgultad, hanem más volt a baj.

Szerintem max 1x lehet elizgulni egy vizsgát. A következőnél már kiütközik, ha nem elég felkészült az ember.

2015. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és bocsi a helyesirási hiba miatt
2015. aug. 12. 06:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Én negyedjére mentem át. A vizsga előtti órát annyira elcsesztem, hogy nagyon. Tudod mit csinálj: "Harmadjára átmegyek. Sikerülni fog, meg tudom csinálni. Miért lennék rosszabb, mint a többiek? Meg tudom csinálni, sikerülni fog!" Egy vizsga nemcsak rajtad múlik. Oktatód rendben van? Vizsgabiztos milyen volt? Én például az első vizsgámnál egy görényt fogtam ki, a többiek rendben voltak. Gondold át azt is, hogy felkészült vagy- e!!! Nekem az első vizsgámon ez volt a baj. És a következő vizsgád előtt ne merj két órát vezetni!!! Elfáradsz!!! Halál komolyan mondom. Benned van a drukk is, az idegesség is, és két óra nagyon lefáraszt. Fel a fejjel, menni fog!
2015. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az oktatóm nagyon roszul készit föl

Mindig oda kell vezetnem ahol neki dolga van,ha elszurok valamit ordibál....

Most oktatót váltok eddig ugy néz ki.

2015. aug. 13. 05:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudnám, miért csak most váltasz!?

Amint felmerül a gondolat, váltani kell.


Te tanuló vagy, nem tudsz vezetni... ezeket figyelembe véve (meg úgy általában is) semmi nem jogosíthatja fel az oktatót, hogy kiabáljon a tanulójával.


Mi is sokat ügyintéztünk, sokat telefonált mellettem, de SOHA nem emelte fel a hangját a kocsiban, ha valamit századszorra is elszúrtam, félreállított, lerajzolta, mit nem értek (értem én, csak nem megy!), beszéljük át, ha kell kocsiból kiszállva, gyalog nézzük meg, stb stb.

A legfontosabb szerintem, hogy soha ne érezd, hogy egyedül vagy az autóban. Az majd lesz, ha meglesz a jogsid.


Viszont váltás előtt érdeklődj körbe (fb, helyi csoport, kérdéskiírás, ki kit javasol... elég egyértelmű tud lenni), csak a biztosan jobra érdemes váltani.

2015. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a kocsit is érdemes figyelembe venni, hogy milyenre váltasz, bár ez a legkevesebb, de mégis. Nehogy a technikai kezelésen bukj el. Én pl a vizsga napján éreztem rá a másik kocsira...
2015. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A mostani autó egy Ford Fiste 2.0 TDCI motoros amire váltanék az egy Mercedes Benz 200 CDI.

De amugy mindegy,hogy milyen autó max.a méreteit kellene meg szokni :)

De köszi mindenkinek a választ! :)

2015. aug. 13. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a méreteit sem kell nagyon szokni. Amikor levizsgáztam, sé beültem a kocsinkba, meg voltam róla győződve, azt hittem, hogy egy nagy batár dög, amin meg tanultam, az egy cuki kicsi toyota... aztán egyszer megnéztem a gyári adatokat, és az auris bő fél méterrel hosszabb, és valamennyivel szélesebb/magasabb is, mint a kocsink.
2015. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!