Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki vizsgázott ma forgalmiból?...

Ki vizsgázott ma forgalmiból? Vagy az elmúlt időszakban? Nekem sikerült elsőre ma, úgy örülök neki! 26/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

én tegnap :D nekem is elsőre meglett.

18/F

2015. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ünnepeljétek meg :-)

Hol vizsgáztatok?

Rendes fazon volt a vizsgabiztos?

2015. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kecskeméten vizsgáztam :D

2015. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én fogom is hétvégén gratula mindenkinek :D én Veszprémben igen jófej volt még segített is célzásokkal ha valamit elfelejtettem,meg elkellett vinni kajálni mert nagyon éhes volt ,ezért a kajálda előtt ért véget a vizsga. Jobbkezes utcànál egyikbe nem néztem be azt mondta "ide bekéne nézni" :D nagyon laza volt hála!
2015. dec. 10. 21:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, balesetmentes közlekedést!


(Azzal a jobbkezes utcás hibával inkább ne dicsekedj - az elég komoly dolog.)

2015. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Azzal a jobbkezes utcás hibával inkább ne dicsekedj - az elég komoly dolog." - komoly dolog, de a hibákból akkor is lehet tanulni, amikor nem történt baj, sőt lehet a kérdező oda is pillantott, látta, hogy nem jön semmi, csak a látványos fejmozgatás maradt el.

A történet lényege pedig azoknak, akik a közeljövőben vizsgáznak: vannak rendes vizsgabiztosok is :-)

2015. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Az csak a vizsgadrukk miatt volt más lesz úgy beülni az autóba,hogy tudom megcsináltam. Többet nem kell miatta stresszelnem! Amúgy mindig benézek mindenhova hála!:) de közbe elértünk a parkoláshoz szólt keressek helyet ezért azzal voltam elfoglalva. Nagyon izgultam,hogy találjak megfelelő helyet ahol nem bukok bele a parkolásba

2015. dec. 10. 22:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Hétvégén a Te egészségedre fogok berúgni.

2015. dec. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Anno én is Veszprémben vizsgáztam, bár az már 12 éve volt. Az még az elmúlt időszaknak számít? :) A vizsgabiztos akkor sem volt túl szigorú, konkrétan egész úton lakókocsi vásárlásról beszélgetett az oktatómmal, és nem is nagyon figyeltek. :)

Bár én elhasaltam egészségügyin egyszer, amit a mai napig nem értek, hogy sikerülhetett. :D


29F

2015. dec. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a vizsgabiztos egyik szemével figyelte a jobbos utcát, biztos lehetsz benne..


gratulálok a jogsihoz.

2015. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!