Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik programmal biztos a...

Melyik programmal biztos a felkeszüles a KRESZ vizsgara?

Figyelt kérdés
Negyedszerre megyek, idaig a szakoe-val gyakoroltam, meg a könyves interaktiv tesztekkel de semmit sem ert... Van esetleg olyan oldal amivel ha keszülök nagy valoszinuseggel atmegyek? Marmint amin fenn van több kerdes is... Nagyon fontos lenne. Föleg a müszakis kerdeseken nyalok el szerintem. Az ekezetek miatt elnezest kerek, nincs magyar billenytüm.

2016. márc. 11. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Ezzel átmész:

[link]

Ne tanuld meg, hanem értsd meg és nem lesz gondod.

2016. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Az elolvasom, újra elolvasom, megértem, még egyszer végiggondolom nevű program. A reflexszerű gombnyomogatás vizsgán sem biztos, hogy elég, de majd az utcán a bukás esetleg életekbe kerül.
2016. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Komolyan, van olyan, aki nem tesztezik, hanem ezeket olvassa?

Negyedszerre kreszre menni azért már necces...a tesztkönyvben is benne van az összes kérdés és válasz, arról már nem a könyv tehet, hogy nem tudod megtanulni.

2016. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Kresz-teszt a program neve, azt használják vizsgán is. Végigtolod vagy 50 szer megfelelt-re, aztán hibátlan vizsgád lesz ahogy nekem is.
2016. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tankönyv.

Szabályok megtanulása, értelmezése, értelemszerű alkalmazás - ha ez megy, nem lehet gond a vizsgán.

A régi módi egyre inkább nem működik, tavaly a vizsga-kérdés adatbázisát 1100-ról 11000-re duzzasztották fel, 11ezer kérdés-választ már nem lehet bemagolni, márcsak azért sem, mert ennek csak töredékét tették közé az interneten, a vizsgán előkerülhet olyan kérdés, ami "új", de a szabályokat ismerve nem lehet gond a megválaszolása.

A műszaki kérdések tekintetében más a helyzet, de ha a vizsgázó az összes műszaki kérdést elhibázza, a vizsgája még sikeres, KRESZ kérdéseket is rontott, ha megbukott.


A vizsgán a KRESZ egyéni gyakorlóprogram fut, a régebben (tavaly előtt, vagy még régebben)vizsgázók hozzá tudtak férni a feltört verzióhoz, az adatbázisban ott volt az 1100 kérdés.

Mostanság ezzel a programmal nem sokra mennek a vizsgára készülők, ugyanis nincs hozzá meg a teljes adatbázis, meglepően jól őrzik, a szabályok tanulására próbálják ösztönözni a tanulókat, nem a kérdés-válasz bemagolására.

2016. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

#3-4:


Magoltátok a teszteket, aztán az úton meg bénáztok, ha nem ugrik be a megfelelő kérdéssor!

2016. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Vizsgáztam B-ből, C-ből, E-ből, és sosem az volt a lényeg, hogy elolvastam e a tankönyvet vagy nem. Gyakoroltam a teszteket és tudtam a választ, ennyi volt a lényeg és mai napig tisztában vagyok a KRESZ szabályaival. Ez az elolvasom, értelmezem, megtanulom egy szigorlaton nagyon jól beválik, itt már annyira nem.
2016. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Magolta neked a... Annyira logikus hogy még magolni se kell. Ha nem megy át valaki az csak a szigorú pontozásnak köszönhető, elég ha 55 kérdésből 3-at elcseszel.
2016. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 11 ezer kérdés? Hagyjuk már. Az már igen nagy szarrágás lenne, nincs is annyi közlekedési helyzet, de szinte még 100 se. Egyáltalán nem nagy kunszt a kresz, nem kell itt észt osztani. Van pár darab tökegyszerű kérdéssor pl. megelőzheted e a bicajost a vasúti átjáróban, néhány jelzőtábla kérdés, utána rajzolt kereszteződési szitukból kell kiválasztani a helyes sorrendet pár kérdésnél, végül pedig pár technikai jellegű kérdés. Amit el lehet cseszni az esetleg a rendőri karjelzés és villamos elsőbbségére vonatkozó cuccok.
2016. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Hogy létezhet, hogy megbuktál szakoveal?


100%ban ugyan az a kérdés vizsgán mint ami ott van.


Szeptemberbe csináltam a kresz vizsgát, csak azért olvastam el, hogy biztos ugyan az e a kérdés. lol

2016. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!