Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használt autót szeretnék...

Használt autót szeretnék vásárolni és Szeretnék érdeklődni a részletekről. Átiratás, eredetiségvizsga, stb, hogyan működnek ezek?

Figyelt kérdés
Első autómat szeretném vásárolni. A lényeg az,hogy nem az én nevemre szeretném hanem a pároméra,viszont neki nincs jogosítványa.Érdekelnének a részletek,hogy hogyan is működik ez.Annyit tudok,hogy elmegyek megvenni az autót (magánszemély) és ott írunk egy adásvételi szerződést. (természetesen a párom nevére). A további teendők érdekeln ének és,hogy kb mi mennyibe kerül.
2016. jún. 26. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

''nem az én nevemre szeretném hanem a pároméra''

ne csinálj ilyet. ha te veszed akkor a te neveden legyen. biztos nagy a szerelem,de egy szakítás esetén simán lehet,hogy bukod a kocsit, mert jogilag semmi közöd hozzá.

saját névre vedd. és mindenféle rosszindulat nélkül mondom..láttam ilyet ismerősöknél..ott még az volt a szép,hogy drága kocsi volt hitelre. szétmentek és a másik félé lett,nem adta vissza, hiába nem ő vette, nem ő fizette..

2016. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!