Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszak oktatót?...

Mi alapján válasszak oktatót? (B-s jogsi)

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első benyomás...
2016. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az iskola jelöli ki az oktatót, és mivel az összes oktató be van táblázva, ahhoz raktak, akinél hamarabb lesz hely.

Ha konkrétan választani lehetett volna, azt választottam volna, akiről a legtöbb jót hallani.

2016. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amelyik a legszimpatikusabb valami szerint, aztán ha mégsem jössz ki vele, akkor válts!


Valaki írta, hogy hű de be vannak táblázva, és nem lehet azt választani akit akar. Ezt mondják, ez mese, a Dunát lehet velük rekeszteni, mindegyik sír, hogy alig van munkája.


Ha magán nyelv-matek-stb tanárhoz megy valaki, akkor tud válogatni?

Akkor lehet 1-2 óra után váltani?

Esetleg meg sem jelenni a megbeszélt időpontban?


Akkor egy gépjármű oktató miért olyan nagy "isten"?


Ugyanúgy fizetsz, mint egy magántanárnak, ugyanúgy lehetnek elvárásaid.


Nem kell ezt túl misztifikálni.

2016. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Kis városban lakunk, itt a nagyon környéken két oktató van és egy másik városból jár át egy. Egy személy februárban kezdett vezetni és nyár elejéig még csak 10 órát tudott vezetni.....

Nem tudom hol laksz "Kedves" 3-as, de felénk így mennek a dolgok.... Speckó az én okimnak sem "rí a szája", hogy nincs meló...

2016. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pesten nekem kellett választanom. Megnéztem a honlapon, kik oktatnak és egy idősebb úrhoz mentem. Nem bántam meg, bár ha valami nem stimmel tudsz váltani. 3500 ft egy óra, egy alkalom ugye két óra... Nem szabad akkor szórni a pénzt. Első pár alkalmon látod, hogy mennyire türelmes és segítőkész. Az elindulással amit összebénáztam. :D

Néha kiakasztottam az öreget elég rendesen.

2016. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!