Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vidéki mellékutakon, földutako...

Vidéki mellékutakon, földutakon biztonságos egy nőnek egyedül vezetni?

Figyelt kérdés

A fotózás a hobbim, és a szép tájak, természeti témák kedvéért elég sokat autózom. Elhagyottabb utakra, pláne földutakra viszont eddig nem mertem egyedül rámenni. Félek hogy nem kapok segítséget ha valami gond van, vagy olyan emberekkel találkozom akikkel nem kéne. Eltúlzott szerintetek a félelmem?


23/L



2016. aug. 24. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom..Magyarországon szerintem lehetetlen eltévedni,bár így is volt akinek már sikerült.. Elindulsz egy irányba bárhol és vagy lakott területre érsz vagy valami főútra maximum 2 óra alatt.Ez nem az Amazonasi őserdő.
2016. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is osztom a 11-es véleményét. Magyarország sűrűn lakott ország, még az Alföldön is találsz legalább egy tanyacsoportot 10 km-en belül, ha tartod az egyenes irányt. Hegyvidékeken pedig keresel egy völgyet és elindulsz lefelé, ha van patak, meg a folyásirány is segít. Rossz szándékú emberek pont nem a kihaltabb helyeket keresik, hiszen ott nincs kit kirabolni, megerőszakolni, buliból megverni.
2016. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!