Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy megyek így át a forgalmi...

Hogy megyek így át a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy forgalmim, azon buktam. Lassan jön a másik is, és nem elég hogy félek az újbóli bukástól (a bukás utáni első órán elég figyelmetlen voltam, a parkolóból kiállva a stop-nál sem álltam meg, a kéziféket is felhúzva hagytam, úgy indultam volna el a parkolóból, miután cseréltünk- nem orbitális hibák, de ezeket nem csináltam az vizsga előtti órákon...), még a párom is azt hajtogatja, hogy nem fog menni, megint meg fogok bukni és hogy micsoda kidobott pénz ez....

És az a baj, hogy nem tudom megvonni a vállam. Hamarosan újra vizsgázom és egyre csak az jár a fejemben hogy elbacom megint- és nincs több pénz még több pótórára és vizsgára.



#forgalmi vizsga #lelkileg felkészülés
2016. okt. 16. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

És ezt miért a Közlekedés kategóriába tetted fel?

Ha te is és az oktató is úgy ítéli meg, hogy nem állsz készen a vizsgára, akkor vegyél még pótórákat és elmész vizsgázni, ha készen állsz.

A legjobb tanács, amit adni lehet, hogy ne kapkodj a vizsgán, menj lassabban, de ne feltűnően lassan.

Sok sikert.

2016. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem fog menni, akkor feküdjetek rá a hibákra, vegyél pótórát, ha ekkor se akkor pihentesd a dolgot!
2016. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már veszem a pótórákat..... de akkor is f.sok! Vizsga előtt közvetlenül lesz még 2 órám és előtte pár nappal egy egész délelőtt.


Már bocsánat, de forgalmi vizsga típusú kérdéseket a közlekedés ,egyéb kérdések témakörben olvastam. Senkit nem hurrogtak le érte! -_-

2016. okt. 16. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!