Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2 éve van jogsim, azóta...

2 éve van jogsim, azóta mindig én hordom a családom. Ha mennünk kell valahova fizikailag rosszul vagyok. Pedig béna sem vagyok, csak nem szeretem ezt a felelősséget. Jobb lesz ez valaha?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 05:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem érzed "otthon" magad az autóban! Próbálj eggyé válni vele! Érezned kell minden rezdülését. (Tudom, könnyen beszélek 22 év, és 1,5 milló Km után)

Amíg csak egy idegen tárgy, amiben ülsz, addig nem lesz a vezetés élvezetes. Állítsd kényelmesre az ülést, tegyél be valami zenét, lazíts! Menj el néhányszor egyedül autókázni, valami szép helyre!


Ne akarj a férjednek görcsösen megfelelni!

Az én feleségem vezet már vagy tíz éve. Jól vezet, balesetet soha nem csinált, de ha én is az autóban ülök, akkor nem engedem vezetni! Nem akarom elvenni a kedvét mert tudom, hogy úgyis beleszólnék (főként, hogy teljesen más a stílusunk), és csak elbizonytalanítanám!

2008. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem érzem magam biztonságban a kocsiban,és így féltem a családom is.Nem tudom mit tegyek,tudom,hogy nem vagyok béna,és a férjem is csak dicsér.
2008. okt. 8. 20:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne valami nagyobb biztonságos autót beszerezned, abba már jóval biztonságosabb helyzetben lennétek. Például egy Volvo, Saab, vagy Fiat Grande Punto, ezek azért már nagyon jól meg vannak merevítve. Ha baleset is történik, a túlélés vagy a nem megsérülés esélye többszörösére növekszik egy ilyen autóban. Az első kettőből 97-től, hogyha pedig másféle kocsit akarsz akkor 99-től felfele minél újabb annál jobb. De Suzukit, Chevroletet, meg a hasonló kaliberű ferdeszemű autókat jobb elfelejteni...

Akik mindig is a biztonságot tartották első szempontnak az a Volvo. Mindenképp egy Volvot ajánlanék.

2008. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,Fordunk van.
2008. okt. 11. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!