Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább baki vagy szabálysértés amit közúton láttatok?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy sokszor akinek drágább autója van kevésbé figyel a szabályokra.miért van ez?
2017. febr. 15. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:

A legdurvább? amikor egy évtizedek óta használt kétirányú utcába behajtottam a napokkal előbb kitett behajtani tilos tábla ellenére..a feleségem mellettem ült...na az ő hangos nevetése jobban fájt minden büntetésnél..


más bajával nem foglalkozom.

2017. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En meg azt vettem eszre hogy az oldalon az elmult napokban gomba mód elszaporodtak az ilyen primitív,végletekig általánosító "akinek audija/mercije/ bmw-je/dragább autója...." kezdetű kerdesek.......
2017. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aminek részese is voltam az volt, amikor egy autó rámdudált a járdán (!).

Jobbra kanyarodott volna, a lámpa tilos volt. Felhajtot a járdára, ráfeküdt a dudára miattam, majd nagy sebességgel bevágott a szabályosan közlekedők elé.

Aminek viszont tapsikoltam: M0-án vagy kétszázzal szlalomozó ment el tőlem jobbra. Az előttem lévő kocsiból kinyúlt egy kéz, feldobott a tetőre egy kék villogót, s hangos szirénázással utána indult.

2017. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:

Láttam már jópár dolgot, maradjunk annyiban hogy aki átlátja a forgalmat és körültekintően, de direkt tesz valami szabálytalanságot azzal nincsen gond, a bénákkal viszont annál inkább.


Szóval ami elég maradandó: angol szőke nő Angliában, sosem járt a szigeten kívül, tehát nem mondhatjuk hogy megzavarja az állandó fordìtott közlekedés:

Ment a saját sávjában, majd a körforgalom előtt a záróvonalon áttért a szembesávba, kicsit bepánikolt hogy most akkor mi, merre, hogy megy, mi ez a körforgalomszerű dolog, majd az utolsó pillanatban a padka előtt visszarántotta a saját sávba.


Üres volt az út, nem lett baj, de ijesztő hogy elképzelése sincs hogy melyik sáv merre megy, ilyenek közlekednek mellettünk és sajnos ez nincs ráírva a kocsira hogy minimum 20 méteres tácot tartsunk tőle

2017. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:

#3


Durva mikor jobbra tartasz és a jobboldaladon elmegy valaki :D

2017. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
M0-ás szélső sávban mentem, s a gyorshajtó a legbelső és a lehajtó között szlalomozott.
2017. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:
Jah, akkor bocs :D
2017. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- bmw-s bement rükvercbe a körforgalomba, majd kézifékkel csúszva megfordult és kihajtott. Tök menő volt. :D


másik:

- M6-on a belső sávra ki volt írva, hogy megszűnik, mert különféle munkagépek álltak ott, de volt egy kb. 100 méteres szakasz, ahol üres volt, nem álltak munkagépek.

Tömött sor volt a külsőben, kb. 90-nel és egy fordos ökör elkezdte előzni a sort. Majdnem felkenődőtt a következő munkagépre, épphogy befért. 3-4 autót kényszerített erős fékezésre, csaknem tömegbalesetet okozva.

2017. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kedvencem az volt, amikor osztottpályás útra balra kis ívben fordult rá egy versenyző, majd a hibát észrevéve satuzott. Igen, ám, de mögötte is jött egy majom, aki követte az ellenkező irányú útpályára és követési távolságot sem tartott, hát jól bele is durrantott.
2017. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít durvának, de egyszer láttam egy körforgalomban tolató Swiftet.
2017. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!