Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyon ciki huszonvalahány...

Nagyon ciki huszonvalahány pótórát venni forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés
Még nem tudom pontosan mennyi lesz, lehet meglesz 30 is...
2017. febr. 15. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, sokkal inkább ciki az, ha alap dolgokon hasalsz el a forgalmin.

Minden ember más és más.

2017. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Vannak mások is, akik 60-70 óra gyakorlás után vizsgáztak le.

Nem az a kérdés, hogy mennyire nehéz a kezdet, hanem az hogy valóban meg is tanulja az illető az alapokat.

2017. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mentem vezetni, hogy az életbe nem ültem volán mögött. Sajnos rossz oktatót is választottam elsőnek és a kötelező 30 órát úgy buktam, hogy csak na. Tőle az égvilágon semmit nem tanultam, már a végén csak szenvedve mentem végül az utolsó órán azt mondtam, hogy köszönöm elég volt.


Aztán szüneteltettem a témát és mikor újra késztetést éreztem, hogy folytassam kerestem egy másik oktatót. Nem akarok hazudni, de vele vagy 50 órát vezettem(kvázi elölről kellett mindent kezdenem, mert az új oktató mindent másképp magyarázott, mint ahogy előtte berögződött nekem), mire eljutottam odáig, hogy már csak kisebb problémák vannak. Én mondjuk következő hónapban megyek forgalmi vizsgára. Ráadásul a nyáron jár le a kresz vizsgám is. Baromira elhúztam és ebben én vagyok a leginkább hibás.


Viszont most 3 hónap kihagyás után vezettem újból és igazából hoztam a formám, nem felejtettem semmit se.

2017. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki...

Nekem is ezt kellett volna, mert így a ciki, két bukás után, másik oktatóval levenni vagy 20 pótórát- papíron 37- 38 órát vezettem eddig. A második bukásom októberben volt, azóta oktató nélkül ültem csak autóba és f.sok is, hogy a harmadik vizsgát is elbukom. Ez anyagilag is sok és lelkileg is.

2017. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Én is vettem a 30 óra után 21-et, és már azt gondoltam hogy meglesz a forgalmim...

a nagy frászt csütörtökön megbuktam :(


Úgyhogy ha úgy érzed hogy kell akkor inkább vegyél.

Nem csak te vagy ebben a szituban

2017. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ember fuggo, en talan 10 orat vezettem a vizsga elott, elotte soha nem vezettem.
2017. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hétfőn vizsgáztam,meglett elsőre. De ehhez az kellett, hogy kb. 50 pótórát vegyek. Azaz összesen 80 órát vezettem. Sok?Baromira. Drága volt?A gatyám is ráment.Béna voltam,hogy lassan tanulok?Valószínűleg igen,soha nem leszek egy Schumacher. 34 éves nő vagyok,kicsit aggodalmaskodó,túlagyaló típus,akinek több időre volt szüksége,mint másnak. DE!Jól megy már a vezetés,úgy érzem,beérett a sok gyakorlás annyira,hogy egyedül be merjek ülni a kocsiba és ne járjak úgy,mint mindkét sógornőm,akik harmincvalahány óra után elmentek vizsgázni, átmentek ők is,de azóta se mernek vezetni...Nem azt mondom,hogy akinek 30-35 óra után sikerül,az nem gyakorolt eleget,csak azt,hogy mindenkinek más a ritmusa, a képességei.
2017. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki,(mi az hogy ciki,mások véleménye érdekel?)de szomorú vagyok miatta és hatalmasat csalódtam magamban.Mindig azt hallottam könnyű vezetni,minden hülye megtanulja.

Nem számolom a pótórákat,nem idegesítem magam,de eddig szerintem 50-60 megvan.Pedig normálisan tanítottak.Az alapóra+néhány pótóra után oktatót váltottam.

Nekem vannak lelki,pszichés problémáim időnként,amik nagyon megnehezítik a tanulást.Majd március végén vizsgázok.29N

2017. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne izgulj,meglesz,csak koncentrálj mindig arra,amit az oktató mond. Nekem sokat segített,hogy a tanácsait óra után lejegyzeteltem,hogy később se felejtsem el,és vizsga előtt átfutottam őket.
2017. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!